Specijalna operacija RF, LNR i DNR u Ukrajini

2772

Specijalna operacija RF, LNR i DNR u Ukrajini

offline
  • Pridružio: 28 Okt 2020
  • Poruke: 318

Ima li snimaka korišćenja toliko spominjanog T62?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Avg 2016
  • Poruke: 3318

Evo onih platformi ma moru, juče prošlo satelitče:



offline
  • Pridružio: 10 Mar 2022
  • Poruke: 649

Citat:Protubaterijskim napadima krstarećim projektilima Kalibr i topničkom vatrom Rusi uspjeli ušutkati većinu topova i raketnih bacača na Avdejevki odgovornih za granatiranje grada Donjecka.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2022
  • Poruke: 1844

Kažu Ukri, ruska mina isplivala na plaži kod Odese. Shocked

link

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2020
  • Poruke: 172

Мало шале, ако ће нешто да натера мучене Укре да одустану, то ће бити наш буђави БВП... када крене да спада гусеница на равном, да глави елеватор, реденик у тунелу, када им Словенци покажу подешавање НС са кајлама, и на крају лепоту смудног навођења ракете... Ствсрно ће да се предају 😂

offline
  • Frunze 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 04 Mar 2022
  • Poruke: 3066
  • Gde živiš: Soncovka

ccoogg123 ::Kažu Ukri, ruska mina isplivala na plaži kod Odese. Shocked


Руси ноћас извршили тајне преговоре са украјинским минама да пређу на руску страну... Laughing

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2019
  • Poruke: 1994

Немо' колега тако за БВП, ја се потајно надам и прижељкујем да видим дејство Маљутке у овом рату. Вјерујем и многи други чланови форума.

Ђе може Мосин, Т 62 и М14 ваљда може и Маљутка.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2010
  • Poruke: 64

Onaj švaba reče da MORAMO uvesti Rusiji sankcije jer to nema nikakve veze sa uvozom gasa jer i oni to rade.
Drugi švaba, očigledno malo zdraviji u glavu, reče da će Rusija ograničavati isporuke gasa da ne mogu da naprave zalihe za zimu a i da će u kritično vreme potpuno obustaviti isporuke...
Nama potrebe da sugerišem i analiziram. Ovaj "pametniji" je lepo objasnio.
Rećiću samo da sam shvatio da će ovaj sukob trajati sve dok Ukrajinci sami ne odu na noge Putinu i kažu i urade...šta treba.
Kad Turci oboriše "s leđa" onaj ruski avion i ubiše pilota na zemlji, setite se šta su uradili da sukob ne ode daleko. E to čeka i Ukrajince...pa što pre bude bolje za njih.
A i nas.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Wisdomseeker ::Obe strane su u ratu!
Nisu. Treba paziti šta se priželjkuje, može da se ostvari.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2014
  • Poruke: 8009
  • Gde živiš: Zagreb

kunktator ::Evo onih platformi ma moru, juče prošlo satelitče:


dobro gori
potonula-ne potonula, nema od nje više ništa

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1220 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 8 sakrivenih i 1172 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bato_banjaluka, bojcistv, brandža84, BUDDAR70, Chainsaw, Cirkon, cojapop, Colt D, cuvarkuca, darkojovxp, Dimitrise93, Electron, indja, Ir, JOntra, Jose, lcc, ljuba.b, LjutaGuja, Lucije Kvint, luka35, mat, mile33, novator, obsc, Pekman, proka89, radza1, samo_srpski, SamoGledam, Simonsen23, Str2022, Tila Painen, troki1971, Veless, Vlada78, x011, xAlex2, zlaya011