|
Poslao: 25 Sep 2022 01:10
|
offline
- Pridružio: 08 Sep 2010
- Poruke: 1379
|
Onaj Su 30 SM se baš namjestio,djeluje da bi ga i trocijevac skinuo.
Bojiš se S 300 ,a nadrljaš od strijele 2M.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 06:39
|
offline
- Bubimir
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 10 Mar 2022
- Poruke: 650
|
Unatoč valovima napada Ukri se na žalost CNNa, BBCa i ostalih ne mogu probiti u Liman:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 07:01
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Odesa danas, opet bezpilotne zujalice.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 07:43
|
offline
- Frunze
- Legendarni građanin
- Pridružio: 04 Mar 2022
- Poruke: 3071
- Gde živiš: Soncovka
|
Bobrock1 ::https://mobile.twitter.com/ILRUSSO1/status/1573908932288020481
Odesa danas, opet bezpilotne zujalice.
Погођени циљеви у рејону обласне администрације и штаба командовања "Југ".
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 07:58
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Odesa poniranje BPL.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":Mještani pišu da se nakon jutarnjeg napada ispod ukrajinskog zapovjednog stožera "Jug" nalazi mnogo ambulantnih vozila."
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 08:01
|
offline
- Vlajman1957

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 17 Mar 2022
- Poruke: 20
|
[quote="Vatrogasaccc"]... Video sam samo to da se spominjalo da su pustili azovske pacove, ali nisam video nikakav snimak ...
[/quote]
Nisu propagandisti neiskusni. Ako su na zapadu blokirali navodno slobodne medije i tvrde da nacista nema, puštanje naci čelnika bi trebalo da izazove medijsku pažnju, do neke mere.
Objektivno su vojno slabo do neupotrebljivi ali propagandno veoma.
Prvu loptu su sutnuli u aut, ali nece azovci mirovati...
Pa sad, ili da se žalimo što Rusi gube informativni, nebitni, deo rata, ili da streljaju neprijatelja...ne ide skupa.
Realne ciljeve ne znamo, ono što je propagirano, kao bitno skakutanje po terenu je očito skretanje pažnje, nazire se ta multipolarnost i svođenje EU na manji značaj.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 08:44
|
offline
- Shinobi

- Počasni građanin
- Pridružio: 08 Apr 2022
- Poruke: 734
|
Zaista nerazumljivo je da suske cuvas od S-300 a lome ti ih stingerima i iglama.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 09:12
|
offline
- Pridružio: 17 Jul 2019
- Poruke: 332
|
Da smo pametni,pa da odustanemo od preskupih rafala,i uzmemo nesto kinesko,bar ćemo imati kvantitet,a za ostatak para kupiti nešto potrebnije,jer ovde vidimo, da skupoceni avioni,znače jako malo,a još manje u broju koji mi želimo da imamo.
Ovaj skupob nam je otvorio oči,bar se tako nadam,da su naši videli šta nam je činiti.
Onaj trouglasti iranac,razvali jutros komandu jug u Odesi,kakvi crni preskupi avioni.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Sep 2022 09:13
|
offline
- mean_machine
- Legendarni građanin
- Pridružio: 23 Dec 2006
- Poruke: 12669
|
Shinobi ::Zaista nerazumljivo je da suske cuvas od S-300 a lome ti ih stingerima i iglama.
Pa sad manpad gadja obicno motor i ima par kila bojevu glavu, S-300 detonira u avion i to sa minimum 100kg bojevom glavom.
|
|
|
|
|
|