POVR 9M14 Maljutka

29

POVR 9M14 Maljutka

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2013
  • Poruke: 5768

RJ da li možda imaš neku fotku ili skicu žiroskopa na maljutki gdi se vidi i komutatot , bilo je razgovora na tu temu na drugim topicima , a ja nemam ništa kvalitetno da postavim . Daj postavi ako imaš



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Žao mi je, ali nisam naišao na to što tražiš -ako naleti, biće objavljeno Wink



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Ja imao ziroskop i dobar deo "elektronike" iz Maljutke ali pre 10+ godina... Sad

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Napisano: 28 Avg 2014 18:01

is zarobije maljutke saa
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 11 Sep 2014 13:20

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33464

Kineskinje sa Red Arrow 73D



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Negde u Egiptu

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

peruanci
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Troja 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2014
  • Poruke: 675

Da li neko zna,koliko lansera Maljutki ima Vojska Srbije?
Nikada nisam video sliku lansera u nasoj vojsci otkako je Srbija samostalna ne racunajuci Gazele i Bov-1.

offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

Par slika iz moje arhive:















































offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

EOD ::Par slika iz moje arhive:




Čije je ovo intelektualno lutanje EOD?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 739 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 10 sakrivenih i 651 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, _Sale, AK - 230, alternator, Atomski čoban, AudioTehnica, baltazar01, Bojan198527, bojan313, Boris90, boxbole, CHARLIE JA., Cicumile, Ciri1994, Dare, DeerHunter, dekan.m, Der Rote Baron, djboj, dok80, DonRumataEstorski, eagle.rs, Feller, Georgius, Glavonja049, Gogi_avio, Hans Gajger, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, Jelly4183, JOntra, king111, KizJ, Kole1975, LostInSpaceandTime, MadMike, mean_machine, Medojed, Mihailo Gazdić, mikrimaus, MK10, mladen.zovko, Moldovan, nemkea71, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, nuke92, OgnjenMitric, Oscar, Pekman, Pero, Pururin, raster12, repac, Romibrat, rovac, Sale0501, sekretar, Shinobi, Sirius, skok, skvara, smuk, sony771, sslay, stagezin, t.e.m.p.l.a.r., Tanjagre, Tribal, tritonus, trutcina, US_Rank_0, Username1000, Zastava, zeka013, zexon, Zmaj Tolak, 79693