G-4 Supergaleb

330

G-4 Supergaleb

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

фото Игор Салингер



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

732 u Grckoj cini mi se
trebalo bi da je fotkan u AB Tanagra u Grckoj na aeromitingu `Arhandjel 2005` koji je odrzan 18 sept. te godine



offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

Zasto li je kabina ovako zapecacena?
Pretpostavljam da je taj G4 koji ide u BiH jedan od rashodovanih-prodatih iz Mome pre 5 godina(623,643,649,650,726)
Znam da je jedan bio kod privatnog lica u Cacku,jedan je otisao za Grcku

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2007
  • Poruke: 284
  • Gde živiš: u blizini

Mislim da ovaj koji ide u BiH nije tako davno prodat...

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

Dubara ::Mislim da ovaj koji ide u BiH nije tako davno prodat...
Ne mora da znaci,mozda ga je kupio od nekoga ko je otkupio tada,ili mozda cak i iz druge ruke
U svakom slucaju saznacemo kada vidimo slike Smile

offline
  • Pridružio: 26 Jul 2007
  • Poruke: 284
  • Gde živiš: u blizini

Zna li neko cijenu? Otprilike.... Baš me zanima koliko su kupci spremni da iskeširaju.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

Vecina ovih rashodovanih je jos iz vremena dok su cekali ili bili na remontu u Momi 1999 pa su doziveli ostecenja ili im je vecina vitalnih delova unistena a trupovi preziveli
Secam se da su na 736 bila krila od 700.Postoji takodje opcija da su delovi nekih neostecenih ali u pocetnoj fazi remonta ili nezapocetoj iskorisceni da se dokompletiraju oni u zavrsnim fazama remonta a koji su ostali bez svojih delova
Na kraju su se nakon 10 godina razvlacenja po Momi ti uglavnom trupovi rasprodali
Kompletan trup G4 bez krila i mislim bez horizontalaca u Gornjem Milanovcu je vlasnik tada kada sam se raspitivao cenio 2500e

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2014
  • Poruke: 165

Ako se ne varam,u muzeju JRV nema ni jedan G-4 u izlozbenom prostoru?

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2012
  • Poruke: 1124

u zgradi ne ali mislim da ima u dvoristu

offline
  • Pridružio: 08 Okt 2014
  • Poruke: 165

Znam za stanje u muzeju,ali mislim da bi G-4 trebao da dobije svoje mesto unutar objekta,za toliko verovatno moze da se napravi mesta,negde pored G-2.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1396 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1325 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bigvlada, blatruc82, boromir, bpvl, cakija, Cigi, d29, dejan1972, Djokislav, Dorcolac, dukajov, dushan, dushkomkd, Dzambas, ekipo26, Feller, france93, g_g, Gall, ginjica, Glavni Oružni, GveX, igorkozar83, Jaz, jodzula, Kadzo, Kapetan Hadok, Koplje, Kototamopeva, kutija11, lord sir giga, ludiagresivan, luka35, mačković, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, miodrag, Mitch22, mkukoleca, MountAndBlade, nekdo, nenad81, partyzan, peradetlić, Permaldar, Pilence, PMsnow, Radoslava, Ripanjac, Robin, S-G, saputnik plavetnila, Sarmat, spikespiegel832, stokssone, svnedelja, synergia, tuf, uruk, vathra, vazduh, vladom6, zubri