J-22 Orao

187

J-22 Orao

offline
  • Pridružio: 07 Jun 2011
  • Poruke: 780
  • Gde živiš: Beograd

^ na slici je zamazani 207 Smile
evo kako donjaci treba da izgledaju Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464



offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

^^Izvini što ti odmah nisam odgovorio.Ma bi ja prijatelju ali nemam ih u većoj rezoluciji.Pitanje si uputio na pogrešnu adresu.Ako se prepozna autor ovih fotografija a nadam se da hoće možda nam svima nama usliša molbu za par njih u većoj rezoluciji.Pa kad već kucam ovoliko evo još jedne nadam se iz istog serijala našeg paradnog.Da rezimiram-apel autoru za nekoliko sa većom rezolucijom.Može po sopstvenom izboru.Unapred hvala.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33449

Ladjevci

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Evo jedne za destop.(3008 x 2000)

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2007
  • Poruke: 1097

U Politici je objavljen članak o Lasti, URL je dat na topiku o Lasti pa ne bi da ga ponavlja, ali je zanimvljivo da se u pomenutom članku na kraju kaže i ovo:
Ради се и на ономе што је за ВС посебно важно: продужење века употребе школско-борбеног авиона „супергалеб Г-4”, борбеног авиона „орао Ј-22”, као и модернизација авиона „супергалеб Г-4”.
Mašala !!!

offline
  • Pridružio: 16 Jul 2008
  • Poruke: 84
  • Gde živiš: srbija

Jethro ::U Politici je objavljen članak o Lasti, URL je dat na topiku o Lasti pa ne bi da ga ponavlja, ali je zanimvljivo da se u pomenutom članku na kraju kaže i ovo:
Ради се и на ономе што је за ВС посебно важно: продужење века употребе школско-борбеног авиона „супергалеб Г-4”, борбеног авиона „орао Ј-22”, као и модернизација авиона „супергалеб Г-4”.
Mašala !!!


авиону „супергалеб Г-4” и авиону „орао Ј-22” је већ продужен век употребе, то и није баш нека вест.

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2007
  • Poruke: 1097

captain ::
авиону „супергалеб Г-4” и авиону „орао Ј-22” је већ продужен век употребе, то и није баш нека вест.
Na osnovu čega to možeš da tvrdiš? Ta vest nije zvanično ni objavljena ni potvrđena, a na forumu je odranije bilo reči da se radi na ovome.
Remont i produžetak veka upotrebe nije isto.

offline
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 1464

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1266 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 8 sakrivenih i 1174 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AK - 230, Akiro, alternator, Andy, Bane san, bbrasnjo3, Bo96, Bobrock1, bojan313, brandža84, Branke90, cifra, Cirkon, comi_pfc, cyprus, Darth Wader, Deki Duga Devetka, DezurniOperativni, djonsule, Dorcolac, Dovla 1980, Dragon Order, g_g, Gargantua, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, iceburn, Ilija84, Insan, Ir, jon istvan, Jozo74, Kajzer Soze, kalens021, KizJ, Konda, kunktator, littlebunny, luka35, Marko Marković, markolopin, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Mercury, miki kv, Mićko, moldway, MrNo, nazgul75, NorthWind, ozzy, Pero, Petar25, Pilence, ping15, Rok A Bit, RommelBL, ruma, S-G, samsung, sekretar, ShtagodShtagod, skvara, smuk, Srki98, Titan, tooljan, troki1971, tubular, vaci, Vanderx, varda, Veless, vidra boy, VNVK, vukovi, wulfy, yufighter, Zastava, Zec