MIG-21 Fishbed

152

MIG-21 Fishbed

offline
  • madza 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 27 Nov 2010
  • Poruke: 1517




Kao sto sam obecao, evo jos MiG-21 RV Vijetnama.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jan 2011
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Nizozemska



Ovo sam uslikao usput iduci na skijanje u Winterberg (Njemacka). Stajali su pored ceste na nekom parkiralistu gdje se iznajmljuje ski oprema.Pa sam malo zastao da vidim da i ovi ljepotani nisu za iznajmit.








offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Gledajuci font 7902 i fleku na repu mislim da je ono Poljski mig 21

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2011
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Nizozemska

nebkv ::Gledajuci font 7902 i fleku na repu mislim da je ono Poljski mig 21

Ove prve tri fotke su 21 i to Ruska oznaka.
Tacno na repu jeste Poljska oznaka ali avion je MiG 23

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Hteo sam reci da je i mig 21 Poljski samo mu je ucrtana zvezda iz fazona Wink

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2011
  • Poruke: 33
  • Gde živiš: Nizozemska

nebkv ::Hteo sam reci da je i mig 21 Poljski samo mu je ucrtana zvezda iz fazona Wink

To bas nisam zagledo vjeruj Very Happy

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Kao sto sam obecao, evo jos MiG-21 RV Vijetnama.

Na prvoj slici je MiG-21PFM ali ima samo vijetnamske oznake. To je civilni avion. Pogledaj mu dodatne antene na ledjima i ispred nosnog stajnog trapa.

Citat:Hteo sam reci da je i mig 21 Poljski samo mu je ucrtana zvezda iz fazona Wink

Jeste, definitivno poljski.

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

^Nešto mi se čini da PFM nema jednodelni poklopac kabine.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Meni vise lici na PF
Mada mislim da su Indijci imali onu varijantu gde je sve spolja gledano kao kod naseg pfm a jednodelni poklopac kabine,FL valjda.Doduse to ovde nije slucaj gledajuci rep

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:^Nešto mi se čini da PFM nema jednodelni poklopac kabine.

Du Buvo u pravu si. Ipak je ovo MiG-21PF.

Evo ga indijski MiG-21FL.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1427 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 11 sakrivenih i 1335 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Baždaranac, Bloody, bojcistv, bokicacar, C-Gun, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, comi_pfc, crazydkure, crnirocko, darkkran, darkojovxp, DeerHunter, dejan1972, DziadekDzidek, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, HogarStrashni, igorpet, Insan, Ivoo, jalos, Jelly4183, JohnDoe, konstruktor, Kotarle, Kozi-RS, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, laurusri, lcc, Lošmi, Magistar78, Marko Marković, Marko1238, markolopin, MarkoW, MaschinenPistole, mdp92, milanpb, Miler88, MILO-VAN, mixkax, Moldovan, Naj-Turs, nekdo, nenad81, Nole, Nomica, Orc, Panter, pfc74, Pv123, repac, rovac, Sale0501, Savantije, Singidunumac, Siti2, Smajser, Srki98, Srna, stegonosa, Str2022, SympathyForTheDevil, TheDictator, tritonus, uruk, USSVoyager, xAlex2, Zanimljivo, Zmaj Tolak, Zoca, Zoran1959