MiG-23/27

29

MiG-23/27

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Jel neko video iracanina ( MiG-23 ) na Bataji ??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Mislim da su ga sigurno vidjeli,prevoz aviona je uvijek malo spektakularnija stvar,samo je pitanje kad ce se tu neko oglasit i da li zaista otisao iz MOME u Bataju.

E sada...Zasto nije pravo isao na Batajnicu,nego vec prvo u MOMU??? Vidi li neko od vas tu logike? Na slici koju postavio @ pilot u travi se vidi da nije nista diran,nit farban,nista vizuelnih razlika,zasto je bio u Momi?







Stare slike iz pocetka sluzbovanja...



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

Trpe Grozni ::Jel neko video iracanina ( MiG-23 ) na Bataji ??

Trpe imas sliku u temi "Aeromiting Batajnica 2009".

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Ja taj topic nepratim na zalost ,al jel bilo nekih promjena na njemu?

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2007
  • Poruke: 632
  • Gde živiš: BGD

Ma jok, gurnuli su ga na zabacenu stajanku sa ostalim krsevima... 21ce nisu cak imale ni radare...

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

@Despirit,nebi rekao.Ima dosta slika po topicima njihovih 23ki i 21ca.Njihove su vecinom bez djelova i pokradene od strane skupljaca metala.Ove vase domace su bar bile sacuvane mada mozda truhle negdje u magacinima Ziveli

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)





offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Упоредне карактеристике јуришних варијанти авиона МиГ-23 и различитих верзија МиГ-27.

offline
  • 14. Oktobar - Krusevac
  • Pridružio: 24 Feb 2009
  • Poruke: 1446
  • Gde živiš: Krusevac


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3760 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 1 sakriven i 3698 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Battlehammer, bigvlada, blatruc82, bojcistv, boromir, Bubimir, Cigi, Colt D, Demi87, divison, djonsule, Dorcolac, frankavoort, gaga23, Gall, goxin, ILGromovnik, InzenjerBL, Ivoo, ivran064, Jeremiah, jodzula, Khaless, kolle.the.kid, Koplje, Krusarac, loon123, LostInSpaceandTime, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, MiroslavD, mishkooo, Mićko, mkukoleca, MountAndBlade, MrG, naki011, nekdo, Niki2024, Novakomp, nuke92, Pavel Medved, pein, Petarvu, Radoslava, raptorsi, Ripanjac, saputnik plavetnila, sony771, stalja, stegonosa, tomigun, Tragač, tuf, Valter071, vathra, Velizar Laro, vladom6, Vrač, zlatkoa987