MiG-31 Foxhound

205

MiG-31 Foxhound

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

nije pisalo koja baza..
ili ja nisam video..
ako neko zna nek dopise



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^^^^^

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Perm AB
April 2013



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

hvala kolega..
stvarno sam corav Smile

Perm AB...danas

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

ray ban11 ::zixo ::Dragan Mačak Damljanović ::

Evo ga još jedan.


Ово је наводно МиГ-31ДЗМ.

Још једна добра фотка.



Drugar sta ti je ovo D3M ili DEM ? Confused Valjda BM ,i djox je postavio njegove slike odmah ispod .

Smile


МиГ-31ДЗМ од варијанте ДЗ - дозаправка.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Hvala drugar Smile , pojasnio mi djox u medjuvremenu na pp .

Citat:Миг-31ДЗ — серийный истребитель-перехватчик, оборудованный системой дозаправки в воздухе (отличается от МиГ-31Б расположением штанги дозаправки (на МиГ-31ДЗ штанга установлена слева по полёту) и оборудованием второй кабины)

I 31-cu su bas ono ugnjavili sa tim dodatnim oznakama . Confused

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Citat:Тип: МиГ-31БМ
Принадлежность: авиагруппа "Канск", ВВС России
Б/н: красный 22, RF-90890
Место съемки: авиабаза Домна
Дата съемки: июнь 2013 г.
Автор: Дмитрий Пичугин


offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Jel ovo nama mozda promaklo ?

Russia Debates Restart of MiG-31 Production

Citat:They called for a mix of new-build Su-35Ss and MiG-31BMs. Parliamentary research into the issue revealed that “quite a few” stored MiG-31s (from an original production run of 500) can be restored to flying condition, while new production could be restarted at Sokol at a cost of Rouble 25 billion ($800 million). No new MiG-31s have been produced in the last 10 years, but several partially built airframes were completed for Kazakhstan.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Hm, da se ponovo pokrene ser. proizvodnja 31-ca ? Mozda i ne bi bilo lose ?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Већ смо причали о томе. Руси кукају како немају довољно кадра и документације.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Nemaju dokumentacije ??? Pa sta uradise sa GAZ `Sokol` ? Evo da je ostao npr. u Ukrajini pa ajd ... Confused

Cudno stvarno ...

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Сокол врши модернизацију али не може да их производи.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 985 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 5 sakrivenih i 920 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, Asparagus, BB, bb929, bolenbgd, braca57, cemix, CHARLIE JA., colji, Comyymoc, crnirocko, Despot1, Djota1, doktor1964, Dolinc, drimer, dzoni19, Dzoni2412, g_g, gost321, Haris, jarovitt, Jeremiah, K2, kaskadija, Kole1975, Krusarac, kybonacci, Laluvr, Litostroton, Marko43, MB120mm, mean_machine, mercedesamg, milanpetkovicv, nemkea71, Nikola9223, OldKresoje, PlayerOne, Pv123, RAKITNICA, rakivan, repac, RiV, rovac, Semberija, SlaKoj, stingD, Stoilkovic, styg, Tafocus, tanakadzo, theNedjeljko, Tvrtko I, veljko82, Vladoj, xAlex2, Zmaj Tolak, ČOBAN, 79693