Suhoj Su-57 Felon

109

Suhoj Su-57 Felon

online
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Kompletan Su-27 je redizajniran,posle prvog demonstratora-prototipa,to svi vec znate,tako da ocekujemo svi mi ljubitelji avijacije,uopsteno,da ce rusi ispeglati vecinu "fizickih" tekovina starijih (3,4 gen) konvencionalnih platformi i doterati "liniju" po standardima prave stealth platforme 5 generacije Smile
Takodje se nadam da ce izraelci ili francuzi malo pomoci oko elektronike i senzora (za novac,naravno i prestiz),tako da i u tom segmentu ocekujem zavidan nivo 2015 (rok za ulazak u OU),koji ce nadam se zadiviti i "anti-rusofile" Wink
Hejterstvo se ne isplati,veliki deo podataka nam je dostupan o svemu i svacemu (mada ponekad i nicemu),tako da je cista negacija (jogunjenje) smesna,karakteristike,implementacija tehnologija i sveobuhvatnost su ono sto vrsi podelu izmedju svih nosaca oruzija u danasnjem vremenu i u segmentu avijacije,zapadne kompanije prednjace,ali ce T-50 promeniti tu sliku (nadam se po 1000 put).....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Maj 2008
  • Poruke: 402
  • Gde živiš: Republika Srpska



Russia will build a new strategic bomber, and a next-generation super fighter jet is also on the way. Prime Minister Vladimir Putin said the stealth fighter will undergo a rigorous testing process next month after visiting the manufacturer, the Sukhoi plant in Moscow.



offline
  • lacko  Male
  • Super građanin
  • doktor medicine
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 1493
  • Gde živiš: nis

"otvorile" se ruje za javnost....



offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

Istovetni kokpit kao iz Su-35 kojeg sam gledao na Farnborough Int. Izgleda da ce zadrzati dva ogromna displeja umesto 3-4 kao sto drugi to forsiraju.

online
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Besotted ::Izgleda da ce zadrzati dva ogromna displeja umesto 3-4 kao sto drugi to forsiraju.

Vise mu ni ne treba.Dva ogromna ekrana su mu sasvim dovoljna.

offline
  • Pridružio: 08 Jul 2009
  • Poruke: 926

Znaci i ovom je avionu palica u sredini,rusi ne odustaju od svog sistema.
Su-37 je bio samo eksperiment,i vjerovatno se ta konfiguracija pokazala losijom.Inace je ovaj polozaj i fizioloski adekvatniji,zbog poklapanja sa osom ljudskog tijela,itd.

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

suponik ::...Inace je ovaj polozaj i fizioloski adekvatniji,zbog poklapanja sa osom ljudskog tijela,itd.

Meni je polozaj moje "palice" dovoljan dokaz da je idealan u odnosu za moju ruku i dobar rukohvat, inace mi majka priroda ne bi stavila tu gde se sada nalazi nego bi ga postavila na desnom kuku sto je ekvivalent onoga kao sto amerikanci rade sa F-16.
Sta da nisam bio desnjak, koliko bi onda tek bubuljica imao! Cool

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

idi bre Besotted u persun Ziveli Laughing Laughing

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

x9 ::idi bre Besotted u persun Ziveli Laughing Laughing

Ne, idem sada do kafica.. Razz

Pa ozbiljno, treba sto vise emulirati majku prirodu sto se tice bilo koje inovacije jer je ipak to nesto optimalno ocigledno.
Podmornice se recimo u poslednje vreme prave da emuliraju sto vise oblik i zakrivljenja kitova a ne izgledaju poput brodova vise. Avioni sa fleksibilnim krilom se aktivno ispituju u NASA-i, F-18 vec godinama leti sa aeroelasticnim krilom i pokazao se veoma dobar i sa vecim doletom i boljom upravljivoscu itd..

offline
  • sebab 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 19 Dec 2007
  • Poruke: 4193

Besotted ::x9 ::idi bre Besotted u persun Ziveli Laughing Laughing

Ne, idem sada do kafica.. Razz

Pa ozbiljno, treba sto vise emulirati majku prirodu sto se tice bilo koje inovacije jer je ipak to nesto optimalno ocigledno.
Podmornice se recimo u poslednje vreme prave da emuliraju sto vise oblik i zakrivljenja kitova a ne izgledaju poput brodova vise. Avioni sa fleksibilnim krilom se aktivno ispituju u NASA-i, F-18 vec godinama leti sa aeroelasticnim krilom i pokazao se veoma dobar i sa vecim doletom i boljom upravljivoscu itd..


a-ha! amerofil!!! malo si se izvadio sa onom palicom, ali ovo, mislim stvarno!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2675 korisnika na forumu :: 140 registrovanih, 15 sakrivenih i 2520 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, A.R.Chafee.Jr., A3C, AirSremac, airsuba, ALEXV, alkanuta, Andrija357, Apok, Ares12356, Arhiv, Asteker, Avalon015, Ba4e, bambulic, BaneM75, Bo96, bojanM84, Bombarder, boskelazo, Boskovic, brufen, BrusLi, celik, CHARLIE JA., cinoeye, Cirkon, cojapop, comi_pfc, CraniumWhite, croato, Dannyboy, darionis, dejan1972, dekan.m, deks, dexteroza, djboj, Djokislav, DJORDJE-NO-1, djuradj, DM1994, Dragon Order, DragoslavS, drimer, DrNeoCortex, dros, dskrlec33, dusan2022, Džekson, feanor, g_g, Gall, Gitzherai, glados, Gradjanin, GveX, Helket, HrcAk47, ILGromovnik, ivan1973, ivanR164, jaeger, Jaxupa, Jeremiah, Jeremija98, Jester, KizJ, kuntakinte, kybonacci, LeGrandCharles, leptirleptir, lord sir giga, Lošmi, m94j, Macalone, Maki1981, Manjane, marewfc, Marko Marković, markusx, MB120mm, mercedesamg, Mercury, mexo, mikrimaus, Mirage 2000N, mm1811, momcilob55, Mr. Majevica, nebkv, nebojsag, nenomir, Nikola0575, Nomica, OldKresoje, ozzy, paja69, pein, proka89, radza1, raketaš, RJ, S-lash, s0ne, Sami_1ali, sasakrajina, Scarecrow994, sekretar, Sirius, Sonic, sonico, Srdjadj70, sslay, StalniPromatrač, stevanito, strn, Tanjagre, tritonus, v82, Valter071, VaRvArI 85, vidra boy, VJ, Vlada78, Vladko, VP6919, Wehicle, wolverined4, xAlex2, YugoSlav, zajcev1, Zec, Zjmc, Zmajac, Zoran1959, Zorge, šumar bk2, 79693