Suhoj Su-57 Felon

27

Suhoj Su-57 Felon

offline
  • Jester  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2008
  • Poruke: 6928
  • Gde živiš: Srbija



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Feb 2007
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka

Evo tog famoznog AESA radara za t-50
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Broj aktivnih elemenata u anteni je oko 1500 sto je ipak manje od AN/APG-77(F-22) koji ih ima oko 2000.I radar je nekeko poprilicno malen za tako velik avion.

I jos jedna slicica koja se pojavila na ruskim forumima,veoma zanimljiva:


Neke slicice kako bi mozda trebao da izgleda t-50





offline
  • Pridružio: 21 Dec 2008
  • Poruke: 74

evo neke slike koje sam ja nasao...






offline
  • Pridružio: 18 Feb 2007
  • Poruke: 1084
  • Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka

Ova prva je kako izgleda SU-35(sa prikazanim bocnim radarima u krilima koji rade u L diapazonu),ali ova zadnja bi mogla biti veoma zanimljiva..u pitanju su neki modeli mozda u razmjeri 1:5 i vise lici na F-23 nego na F-22

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13017
  • Gde živiš: Srbija

Mozda ovako

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

@vlada78
Bas tako, ova slika je najpribliznija konacnom izgledu PAK-FA.
Pojavljuje se dosta u poslednje vreme.
I sam izgled zadnjeg dela odgovara prvoj slici koju je postavio aljosa7.
Poslednja slika koju je postavio kikisp je slikana odavno, jos iz vremena kada se radilo na idejnom resenju.

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

Par slika sa Paralay-a. Jako lepo urađeno i poklapa se sa dosad poznatim informacijama o T-50 ali ipak sve ovo do prvog zvaničnog predstavljanja treba uzeti sa skepsom.




offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

acatomic ::


Navodno PAK-FA ce vise liciti na YF-23 jer ce motori biti podignuti u odnosu na usisnike.

Ali dok ne vidimo prvi prototip sve je to rekla kazala.

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Dec 2008
  • Poruke: 74

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
jedan lep tekst ....




evo i par slika u stilu proslih,sve su ovo nagadjanja al kad nemamo nista bolje...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5943 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 4 sakrivenih i 5893 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, Apok, bokicacar, brufen, BSD, Buzdovan, Civa, Colt D, Dioniss, draganca, Draganeli, DragoslavS, dskrlec33, Electron, esx66, foka106, Folkstar, goran.vvv, Grebostrek, gzoki, K-1A, kihot, Kruger, Laske, M74AB3, marko.petrović92, milanpb, MILO-VAN, OKT, Orc, Phaeton, pirke96, Prometeus, Pururin, S.Palestinac, S2M, sap, Shinobi, stefan95, Stojan Mrsavi, tm, Valter071, vidra1, VJ, Vojkan Petrovic, Zemunikola