Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

482

Srpsko višenamensko oklopno vozilo "Lazar"

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

CheefCoach ::Meni to lici na materijale za zastitne balisticke prsluke.

Dato je u delu pod nazivom: "Vehicle Armor Panels". Ima poseban deo u katalogu koji se odnosi na ploce koje idu u zastitne balisticke prsluke.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Odnos nivoa zastite prema municiji od koje stiti je iz tablice za zastitne balisticke prsluke.

Ono sto mene zanima jeste koliko pogodaka mogu da prime data resenja za svaku kategoriju koju su dali? Posto se Armid cepa prilikom pogodaka.



offline
  • Pridružio: 29 Avg 2011
  • Poruke: 5468

CheefCoach ::Odnos nivoa zastite prema municiji od koje stiti je iz tablice za zastitne balisticke prsluke.

Jeste da malo vuce na to, ali su u pitanju materijali koji se koriste i kod zastite oklopnih vozila. Osim toga prvi na spisku ti je celik, a u zadnjoj koloni ti je data tezina po metru kvadratnom tog materijala, sto jasno govori da se tu ne radi o plocama za zastitne balisticke prsluke.

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1233

Kad ima specifičnu težinu po jedinici površine, onda je impregnisan, a koliko vidim postoje dve vrednosti, što je prema mojoj pretpostavci vezano sa dve gustine pletenja vlakana.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Današnji TT zbor, slikao D. Banda


offline
  • Elektroteh. automatike
  • Pridružio: 28 Dec 2011
  • Poruke: 695
  • Gde živiš: Novi Sad

Опростите ако ми је промакло, заиста је много страна на овој теми али ово нисам раније приметио? А ви ? Коначно заштићени чепови резервоара.




Gargantua ::Današnji TT zbor, slikao D. Banda

Чији су страни "посматрачи", тј. одакле су гости ?

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Napisah na temi o Nori ali greškom ne i ovde, dakle TT zbor povodom posete načelnika GŠ OS UAE.

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2014
  • Poruke: 1051

@Gargantua na temi o Nori napisa da su iz UAE
Doduse na sajmu Idex 2017 bilo je nekih poluinformacija da se Zandarmerija UAE interesuje za Lazara

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Da, nego evo linka ka vesti...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2012
  • Poruke: 2384

Danas na paradi u Nisu sedam Lazara3 i jedan Lazar2. Slike stizu za par dana kad se vratim iz Nisa. Jedna zanimjiva stvar sto sam primetio je da svi imaju nove gume osim jedne trojke kojoj su gume dobrano pohabane.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 902 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 7 sakrivenih i 826 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Agape, Asparagus, Automaticar, b_z_b, BORUTUS, Bosnjo, boxbole, Bozjidar87, brandža84, BSD, bunker, BZ, cinoeye, Dannyboy, darionis, Darth Malak, DavidA, Dejan_vw, dekan.m, dj.ape, djonsule, DonRumataEstorski, Feller, Flanker-G, Foxdie, ghoost, goran.vvv, Gradjanin, Hans Gajger, Haris, Incognito, JK, Jozo74, Kapetan Hadok, kib, koneks, koom0001, kybonacci, lacko, leptirleptir, Lieutenant, medaTT, Medojed, mercedesamg, Milos ZA, Mićko, monomah, mrvica78, nenomir, nerislav2025, Ns1975, obsc, Pantaaa, pein, Polifon, repac, sales, scimitar19, shiro, Sone01, stalja, Stoilkovic, tanakadzo, tecataki, Tribal, vathra, vladaa012, Vlajman1957, Đurđevdan