Vazduhoplovne nesreće

44

Vazduhoplovne nesreće

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Pao kineski J-10....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija

Jel ja dobro razumem, ovaj je pao 2007.godine, a tek su se sada slike pojavile ?



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

vlada78 ::Jel ja dobro razumem, ovaj je pao 2007.godine, a tek su se sada slike pojavile ?

Upravo tako kaze tekst Confused

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

DJORDJE-NO-1 ::vlada78 ::Jel ja dobro razumem, ovaj je pao 2007.godine, a tek su se sada slike pojavile ?

Upravo tako kaze tekst Confused


To je Kina Narode.. Cool "Samo" 3 godine je proslo a vec su objavili fotku koja bi pre 10 godina stojala zauvek zatvorena u arhivama.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Još što je najbolje zašpricali su u paintu broj na repnom stabilizatoru da ne znamo koji se razbio u jaruzi Smile

Dopuna: 25 Mar 2010 21:48

Turski helikopter (na fotografiji se verovatno radi o UH-60) pao u afganistanu - jedan turski vojnik je poginuo a dva su povređena....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 1201
  • Gde živiš: Niš

Uzice ::Sporno vozilo je teralo krila aviona Orao 25112 i jutros u 9.30 je zakacilo jedan krak elise iznad puta koji prolazi pored hale ispred koje je stajao Mi-8.
Na zalost kamion je moje firme, a vozac koji je tuda prolazio i pre tri dana, danas nije uocio elisu.


Meni sve ovo miriše na to da je Uzice hteo da jeftino nabavi novi eksponat za svoj muzej Mr. Green

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Ma i ovako nece dugo cekati Smile

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 1201
  • Gde živiš: Niš

Srušio se helikopter kod Zrenjanina

Helikopter novosadske firme "Ciklonizacija" srušio se danas oko 10.40 tokom trenažnog leta u blizini aerodroma Ečka kod Zrenjanina. U helikopteru je bio samo pilot, koji je povređen.
Pilot je prevezen u Urgentni centar u Zrenjaninu. Za sada se ne zna koliko teško je pilot povređen.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

E steta Sad

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Hmmm to je Gazela predpostavljam,pa pre koju godinu je mala zuta Gazela pala u jezero kod Melenaca dok su prskali nesto valjda.Isli preko jezera pa malo zakacili...
Nesto mi poznato ovo "Ciklonizacija" nisu valjda opet oni ?
Aj cuce se...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 784 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 3 sakrivenih i 763 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bobrock1, Boris BM, In_hero, ivan979, Jablan, ljubo70, LostInSpaceandTime, nenad81, Posmatrac77OKB, ruma, S-lash, sasakrajina, stegonosa, superwhy, ujke, vaci, yrraf, Zoran1959