Sistemi S-300 i S-400 "Triumf"

105

Sistemi S-300 i S-400 "Triumf"

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Pa S 300 je velicine kamiona sa prikolicom (E kategorije), znaci ovaj ce da ga ponese.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

Već su raspoređeni u 4 zone po tablici kako kojoj pripada, kompletni sastavi, prebaziranje je od susedne do susedne na točkovima, vazdušni bi bio ekstrem u ne znam kojim uslovima... a i tada bi iskoristili železnicu veovatno do jedno 1000 km od položaja.

Videću za antenu.



offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Nesto me kopka, koje je maksimalno rastojanje izmedju lansera i nisanskog radara, kao i izmedju osmatrackog i nisanskog?

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 106

mislim da za rastojanje izmedju osmatrackog(64n6e2) i nisanskog(30n6e2) izmedu 30 i 100km
izmedju osmatrackog(64n6e2) i kabine za upravljanje 1km, i izmedju nisana (30n6e2) i lansirnog vozila 6km

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 634
  • Gde živiš: Split

@vrabac - šta je ovo

Ovo još nisan vidia dosad a





slike uzete odavde

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2011
  • Poruke: 6625

Ako smem da pokusam da odgovorim, meni lici na mamac.

offline
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 634
  • Gde živiš: Split

CheefCoach ::Ako smem da pokusam da odgovorim, meni lici na mamac.

Naravno, i meni - i to neki koji koštaju 0 Rubalja a znaju zajebat protivnika Very Happy Very Happy

offline
  • vrabac 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2010
  • Poruke: 4957

Lažmni Tor... jeftina masovna verzija.

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

Lažnjak sa radarskim prizmama na kolcima, da radar uopšte može to da uhvati kao cilj.

offline
  • ndejan 
  • Zaslužni građanin
  • drustveno politicki radnik
  • Pridružio: 06 Apr 2012
  • Poruke: 641
  • Gde živiš: Volgograd/Stalingrad

Nema od toga nista

"The Russian Ministry of Defence has stated that the S-400 is for the Russian Armed Forces only; it will not be exported"!!!!!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 950 korisnika na forumu :: 130 registrovanih, 5 sakrivenih i 815 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, airsuba, alberto, Antoni S, Apok, bambulic, BaneM75, bankulen, BB, blejač, Bo96, borya90, bpop, branko87, bunker, Bvp, C-Gun, Cirkon, Clouseau, Coficab, Colt D, Dare, darionis, Deki Duga Devetka, deks, dj.ape, djonsule, DJORDJE-NO-1, doom83, Dragon Order, dule10savic, dusanobr, Dzambas, DziadekDzidek, Džekson, Feller, Flanker-G, Gall, Georgius, Gheljda, Goksi95, GORDI, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, HawX, iceburn, igorkozar83, Ikica977, ILGromovnik, Incognito, Jeremiah, Jeremija98, K a s p e r, kinderpingvin, Konda, Krusarac, Lance Guest, Lazur_01, lcc, Lester Freamon, lukovic, Macalone, MarijaC84, Marko Marković, marko308, Medojed, mercedesamg, mexo, mikijoo, mikrimaus, mile.ilic75, Milometer, mm1811, momcilob55, Mrav Obrad, nebkv, Nepopravljivi, nikolapetkovic, Nobunaga, Nole, novator, nuke92, OgnjenMitric, Orc, ozzy, pedja.st, Pekman, Peruta, pobeda, Polifon, Prečanin30, proka89, radovanstojkov023, radza1, raptorsi, Ray1973, Regrut Boskica, Robin, royst33, S94, Samo gledam, sarma, Shinobi, shiro, shone34, sickmouse, Sin Boskic, skok, SOVO515, StankoVrankovic, stefan95, stegonosa, stibium51, travisrise, Ugljesa99, uruk, VJ, Vlad000, Vladimir90, Vladoj, vladom6, vpetrovic, Vrač, vrlenija, XBMC, Zastava, zombicar153, Zorge, zzapNDjuric99