|
Poslao: 04 Maj 2012 14:07
|
offline
- Oscar

- Počasni građanin
- Pridružio: 06 Maj 2010
- Poruke: 807
|
Od svega po malo, dobra prezentacija, pri kraju BUK gadja ciljeve na vodi(?).
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 04 Maj 2012 14:31
|
offline
- presetar
- Počasni građanin
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 802
|
Oscar pogledaj noviju prezentaciju tamo je sve jasnije! ALMAZ-ANTEY.RU ovo ukucas i nacices ga.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Maj 2012 16:17
|
offline
- vrabac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Dec 2010
- Poruke: 4957
|
Može Buk ciljeve na vodi, poluaktivno radarske rakete su odavno u toj mogućnosti samo je treba dodatno obezbediti kome treba jer poskupljuje sisem, na prmer još su stari Američki Standardi takođe mogi pre ćetiri decenije da gađaju ciljeve na vodi, Rusi su to uveli tek kod Buka i to samo kod njega možda.
Lepa prezentacija možda malo starija, jedino nisam zadovoljan kako je prikazan rad sitemea Gazetćik a i nešto ne videh Rubež u akciji.
Hvala Oskare bilo je užavanje gledati.
Objektivno nivo komandovnja je dat, prilično slobodno mada ne i netačno.
U sadašnjoj praksi Univerzal će teško direktno komandovati nad Poljanom-D4M1 na primer, realno to sada funkcioniše sigruno sa jednim Bastionom koji je MEĐUDEJSTVUJUČI Univerzalu a ne potčinjen.
Međutim nova izvedba poznata kao Akacija je ono pravo na tom mestu što bi bilo međudejstvujuće Univerzalu a PRIMARNO nadređen nivo Poljani-D4M1.
Naravano komplikovana mreža prenosa podataka sa višstrukim izvedbama nije ni data na reklamni uvid.
To je zato što su se Rusi dugo namučili da NAPOKON izvedu zadovoljavajuči SISTEM prenosa podataka i veze pod takvom opasnošću kao što je američki napad. I sad tu ima pomalo zastarelih stvari (nek se mešutim ponovo javljaju zbog razlike u stanju bojišta...) ponekad i grubih pa je dostupnost podacima limitirana. No fala Bogu i Svetom Jovanu NAPOKON bar radi....
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2012 09:43
|
offline
- Oscar

- Počasni građanin
- Pridružio: 06 Maj 2010
- Poruke: 807
|
^Stoji, ali mozda je sistem tek stigao ili ga pakuju za Grcku, ko zna... Cim neko moze da ga slika iz daljine.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2012 10:43
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
Hocemo li mi ovo ikad da dobijemo? Da ne silji ... na nas svaka budala...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|