MIG-21 Fishbed

1349

MIG-21 Fishbed

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Napisano: 05 Avg 2020 22:20

Koliko znam samo je 23ka prevlacena tamo-ovamo
21ice su u Momu stigle direktno iz Zmaja i tu su od 1991
Za Orlove nije cudo s obzirom da su skoro 25 godina bili na otvorenom,potpuno nezasticeni prepusteni vremenskim prilikama i neprilikama

Dopuna: 06 Avg 2020 21:06

Evo jedne malo starije fotke gde se vidi krilo sa brojem 153 u soski

E sad da li je od Bis 153 ili od UM 153,mozda neko zapazi neki detalj
Ja imam za L 17 da je izgubljen 1985 a za NL 16 da je unisten 1999



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jul 2011
  • Poruke: 887

Ретка слика Фишбеда са осмехом ајкуле. Smile





Чугуев, ХВВАУЛ, 1991г.



offline
  • Pridružio: 06 Jul 2011
  • Poruke: 887



И један сребрни летач из Финске. Smile

offline
  • 2001 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Maj 2020
  • Poruke: 9

Napisano: 23 Avg 2020 1:19

evo jedne dvadesetjedinice koja nije zavrsila u otpadu..pulski aerodrom, nekada su tu letjeli danonocno...


Dopuna: 23 Avg 2020 1:21

jos jedna, drugi kut fotografiranja

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

randja26 ::И један сребрни летач из Финске. Smile
Crni risevi...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Kanadjani stigli u Rumuniju
Canadian CF-18 Hornets deploy to Romania
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Komsije u pratnji

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

^^^^^Snimak
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

aramis s ::Crni risevi...
Jesu li svi finski Migovi (uključujući i 15-tice) bili "Crni risevi"?

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ja do sada nisam video Migove u 11. i 21. eskadrili. Viđao sam samo one sa oznakama 31.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Indijci


Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8067 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 5 sakrivenih i 8007 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, Apok, awathorn, bokicacar, brandža84, brufen, Civa, Clouseau, Colt D, Dioniss, draganca, DragoslavS, dskrlec33, Džekson, ekser222, Electron, flavius89, foka106, Folkstar, goran.vvv, Grebostrek, grenadir, Ikica977, K-1A, kihot, kolle.the.kid, Kruger, Laske, laurusri, Lep1na, M74AB3, Magistar78, marko.petrović92, milanpb, Milometer, naki011, OKT, opt1, Panter, Phaeton, pisac12, Pururin, redstar72, S2M, sap, Shinobi, stefan95, Stojan Mrsavi, tm, Valter071, VJ, Vojkan Petrovic, xAlex2, Zemunikola