MIG-21 Fishbed

539

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2010
  • Poruke: 3824

Ja sam siguran da bi Rusi poslali minimum jednog Blackjacka. Makar da izrazi saučešće. Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Mar 2009
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: Kastela

MarKhan ::Ja sam siguran da bi Rusi poslali minimum jednog Blackjacka. Makar da izrazi saučešće. Laughing

dobra ti ova Ziveli



offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Bili_galeb ::MarKhan ::Znači ako zaratimo sa Albanijom, zaratili smo s' Turskom. Great!! Al' onda zovnemo ruskog baćušku da preveze Blackjackove na Lađevce. Cool

mislis isto onako kako pomogli i protiv nato-a. e moj markhane Very Happy


Ma pomogli bi oni 100% nego ne moze Tu-160 da sleti na Ladjevce. Mala mu pista... Neutral

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

MarKhan ::Znači ako zaratimo sa Albanijom, zaratili smo s' Turskom. Great!!
Al' onda zovnemo ruskog baćušku da preveze Blackjackove na Lađevce. Cool

Prema članku 5. NATO ugovora, u slučaju napada na Albaniju ceo NATO bi branio Albaniju ne samo Turska. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Vidim uguralo se u taj članak i SAD, kad je Slovenija ulazila u NATO bila je spomenuta samo Evropa. Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

jazbar ::MarKhan ::Znači ako zaratimo sa Albanijom, zaratili smo s' Turskom. Great!!
Al' onda zovnemo ruskog baćušku da preveze Blackjackove na Lađevce. Cool

Prema članku 5. NATO ugovora, u slučaju napada na Albaniju ceo NATO bi branio Albaniju ne samo Turska. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Као што је бранио Грчку од Турске и Турску од Грчке!?

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16327
  • Gde živiš: Lublana

Što to ima veze? Zar ti nije več dosadilo trolovanje?

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

jazbar ::Što to ima veze? Zar ti nije več dosadilo trolovanje?

Добро, онда као што је бранио Словенију од упада хрватских МиГ-ова?!

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8225

jazbar ::MarKhan ::Znači ako zaratimo sa Albanijom, zaratili smo s' Turskom. Great!!
Al' onda zovnemo ruskog baćušku da preveze Blackjackove na Lađevce. Cool

Prema članku 5. NATO ugovora, u slučaju napada na Albaniju ceo NATO bi branio Albaniju ne samo Turska. [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Vidim uguralo se u taj članak i SAD, kad je Slovenija ulazila u NATO bila je spomenuta samo Evropa. Evil or Very Mad


Naravno, sada kada je Albanija usla u NATO.

offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 2383
  • Gde živiš: Beograd

Добро, онда као што је бранио Словенију од упада хрватских МиГ-ова?!

Kao sto je odbranio Makedoniju od albanskih terorista, kao sto je odbranio Gruziju od 76. vazdusnodesantne divizije, kao sto je odbranio onih 10.000 Albanaca na Kosovu od nas i sl.
Nato je pre svega interesna organizacija, vojska je tu samo u funkciji ekonomskih interesa. Ako negde ima nafte da se brani, sve je ok. Mi samo treba da vidimo da li je bolje da smo sa njima ili na njihovom putu. A te price o tome kako ce oni da odbrane Albaniju od Somalije, to je sve macku o rep. To samo sluzi da se zemlje bez ozbiljne vojske samoobmanjuju da su jake. Malo podseca na onu pricu o tome kako slon i mis "tutnje" kada trce preko mosta.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Ni Makedonija, ni Gruzija ni "Albanci na Kosovu" nisu clan Nato-a. A Hrvatska nije napala Sloveniju.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1569 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 4 sakrivenih i 1483 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, annon, Apok, ArchaBasha, Asteker, baltazar01, BaneM75, Baždaranac, boromir, BOXRR, brandža84, BZ, Ciri1994, Cirkon, cole77, Dannyboy, Dekanovic, dendrit86, DonRumataEstorski, DragoslavS, drale12, Duce, dushan, eagle.rs, goxin, Hans Gajger, Hitri, Ikica977, ivan979, Jablan, K-1A, Kalaura, Khalid ibn al-Walid, kolateralnasteta, Lep1na, Litostroton, ludvig 78, Marko00, mercedesamg, milbos, Mile14, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, nedeljkovici, nemkea71, nenad81, Nepopravljivi, niksa517, Nomica, OKT, operniki, Papadubi, pein, Piani Jazzer, PlayerOne, pobeda, Prometeus, Radoslava, raso76, Robin, Sirius, Smiljkovich, Spreewerk, stegonosa, tm, US_Rank_0, Velizar Laro, veljko82, Vlada78, Vrač, vrgudinac, wolf431, x011, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zoran1959, zvomar, Žrnov, 79693