MiG-29 Fulcrum

702

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 267

Moze li neko da okaci seme, sistema za kocenje UP-52.Hvala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

taran ::Moze li neko da okaci seme, sistema za kocenje UP-52.Hvala.

УП 52 није систем за кочење, већ део њега.
Нажалост немам шему овог склопа, но незначи да је нећемо наћи?!



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Ovde ima stvari koje mogu biti od pomoci ,steta samo sto dokument nije potpun .

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Naci ce se sigurno nesto za komentarisanja i objasnjenja. Smile

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33449

M2

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

Шта треба прво урадити кад се 29-тки ово деси, а да би комисија могла прићи авиону за вршење испитивања удеса?



Свака машина у свом комплету опреме 1:1 има метални коферчић, за смештај аутомата стартовања мотора, јер се у том урећају налазе радио-изотопи.
Па се у случају удеса(пада авиона) прво тражи и "склања" овај склоп у метални кофер и тиме се тек стварају услови за прилазак већег броја овлашћених лица остатцима авиона.

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

taran

У питању је мађарска машина колега. Колико сам ја незванично упознат- разлог је био КСА-2.





offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

U pitanju je ovaj dogadjaj ,bilo je vec ranije o tome .

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

Договор између два излаза, поред стајанке 127.лае. Период пред 1990-том годином.

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2008
  • Poruke: 254
  • Gde živiš: Novi Beograd

djordje ::Договор између два излаза, поред стајанке 127.лае. Период пред 1990-том годином.


Ранђеловић, Јуришић, Туфекџић, Владисављевић, Недељковић, Ђукановић, Павловић, Милетић, Емети, Мендаш...не могу да се сетим како се зове пилот у средини, а особа окренута леђима према фотоапарату је Ивица Јакопчић.

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2008
  • Poruke: 254
  • Gde živiš: Novi Beograd

Ако ме сећање добро служи, у то време командир је био Милетић Влаја...након одласка Хајрудина Хоџића...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10614 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 10533 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, alex1974, b_z_b, Ba4e, Bo96, boj.an, bokicacar, boromir, Borski1977, brandža84, brufen, Bubimir, cifra, Cirkon, Citalac, Comyymoc, CrveniSolaris, DeerHunter, dejan.lxxiv, Denaya, Despot Đurađ, djboj, DonRumataEstorski, dradex, draganca, dusanobr, Feller, Hans Gajger, HrcAk47, Jeremiah, kunktator, Lazur_01, LjubisaR, M74AB3, Manjane, Milan Miscevic, milanpb, milenko crazy north, Mrav Obrad, Naj-Turs, nebkv, nemkea71, nikolapetkovic, nnovakis, Nole, Oscar, Permaldar, pirke96, porticco, rednap, rodoljub, Rok A Bit, rovac, royst33, SamoGledam, sap, sekretar, shadower78, skok, sonico, Stevan2026, Stoilkovic, Stranac_sa_Istoka, Trpe Grozni, uruk, v82, vathra, VJ, wulfy, x011, zajcev1, zeka013, zivojin32, Zoran1959