SAAB JAS-39 Gripen

71

SAAB JAS-39 Gripen

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ovo je kompjuterska vizija "digitalizovanog" Sea Gripena....



Dopuna: 27 Jan 2010 23:28



Tajland kupuje još 6 Gripena !!!

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Citat:Air Force jet fighters approved
By The Nation
Published on January 27, 2010

The Cabinet yesterday approved in principal the Royal Thai Air Force's request to purchase six Sweden-made JAS 39 Gripen jet fighters.

A Bt16.2-billion budget, which include maintenance, logistical support and pilot training, will be approved through a tie-over allocation over a four-year period beginning in 2012.

The Cabinet also approved Bt6.9 billion for the advanced modification of six US-made F-16B two-seaters as part of a three-year tie-over allocation, also starting in 2012.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 92

Po prvi put sa night vision





offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Svedjanin


offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Izgleda je glavna fora prodaje Brazilu udio proizvodnje domačim tvrtkama...

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2007
  • Poruke: 632
  • Gde živiš: BGD

^^^
Jesi li ovo pravi avioncici ili PC montaza Smile

PS: super izgleda...

offline
  • Pridružio: 11 Feb 2009
  • Poruke: 3322
  • Gde živiš: Gola Plješevica, SFRJ 8)

Neznam...U dilemi sam i ja bio. Pogotovo zbog znaka na ljevom Gripenu,nekako je nejasan (na repnom krilu),a i Alce su naoruzane dvocjevnim topom Plamen-nevidi se to često,kao da lete sa neke vježbe,a ako vježbali bilo bi slučajno da sretnu Gripe. Neznam,zaista cudna kombinacija na slici Very Happy



Al ova je prava 100% ! Very Happy

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Тајландски примерци.

offline
  • kNikS 
  • Moderator u penziji
  • Pridružio: 31 Maj 2006
  • Poruke: 4633

tesko da bi se naslo gluplje mesto za rondelu ^

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13027
  • Gde živiš: Srbija

E sa ovim AMRAAM-ima lepo i mocno izgleda !

Dopuna: 06 Feb 2010 20:12

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1251 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 1174 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, AK - 230, Andrija357, annon, bokicacar, Boskovic, Botovac, BOXRR, Bubimir, burevestnik, Chainsaw, coaaco, Dannyboy, darionis, DavidA, djonsule, djordjemiklusev, djuradj, draganca, Džekson, france93, Gitzherai, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, Ilija84, Jerry Drake, Jester, Kajzer Soze, kaput21, Kobrim, Lep1na, limeni, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, M74AB3, madza, mercedesamg, MGBRBG, Miler88, mir juzni, mm1811, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, pein, rakivan, raso76, RD84, Remain, sekretar, spalev, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tanakadzo, Tanjagre, tomigun, v82, vaci, vazduh, VBoss, Velizar Laro, Vlada1389, VP6919, Zrcalo