Tupoljev Tu-160 (Blackjack)

114

Tupoljev Tu-160 (Blackjack)

offline
  • btxqxp 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 31 Jan 2016
  • Poruke: 20

[quote="ray ban11"]^

Ostaje da se vidi u koju verziju ce biti ugradjivani ti novi ekrani .. u M ili M1 mozda ili ce se cekati na nove M2.

Izgleda da je to nova avionika za Tu-160M2 .
-------------------------------------------------------------------
Developers have presented "glass cockpit" for the Tu-160

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Look this way, it may be a modern M / M1 model improved cockpit



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Hm .. tesko da ce tako biti ... u VKS vec postoje M/M1 ali oni nemaju` staklenu kabinu` ,mislim da je to model kabine buduceg M2... Tako je i najavljeno u predhodnom tekstu .

Citat:Научный центр ГосНИИАС, специализирующийся на разработке авиационных систем, представил панель управления для Ту-160М2.


Ako bi to bilo za M/M1 onda bi ti avioni opet morali ici u KAPO na ugradnju tih ekrana i nove opreme u kabini aviona sto ih nepotrebno izbacuje iz stroja jedinice u kojoj su operativni ( 121 Gv TBAP u Engeljsu ) a sto bi umanjivalo broj potrebno operativnih aviona .



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Белый лебедь Tу-160.самый,самый




Поисковый отряд. Ракетоносец ТУ-160

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Tankanje
Citat:Реальная дозаправка в воздухе стратегического ракетоносца ТУ-160 "Белый лебедь" заправщиком ИЛ-78.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

offline
  • btxqxp 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 31 Jan 2016
  • Poruke: 20

[quote="ray ban11"]^

Hm .. tesko da ce tako biti ... u VKS vec postoje M/M1 ali oni nemaju` staklenu kabinu` ,mislim da je to model kabine buduceg M2... Tako je i najavljeno u predhodnom tekstu .
----------------------------------------








------------------------------------------
so cool~~

offline
  • Aleksandar Milicevic
  • Pridružio: 17 Mar 2013
  • Poruke: 730
  • Gde živiš: Beograd

Iz fabricke hale,e sad dal je modetnizacija ili novi ne znam,losa je slika.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

^
Производство самолётов Ту-160, Ту-22М3 и Ту-214

Има још фотки...

Мени најлепша...

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Mozda bi se zapadnjaci mnogo vise plasili dvoglavog zlatnog orla ... Smile




Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Секрет его модульности: "Туполев" и ГосНИИАС разрабатывают авионику для обновленного Ту-160
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7507 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 5 sakrivenih i 7421 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Abebe Bikila, AleksSE, Banovo Brdo, bbrasnjo3, Bobrock1, boj.an, boromir, Botovac, braca57, branko87, Bubili, Bubimir, bufanje, Chainsaw, Cirkon, cole77, Dannyboy, djile1, djukapfc, DragoslavS, DrMrPr, Electron, esko_hz, EVIDENTICAR, Feller, gaga23, GH69, Great White, HawX, Istman, Jeremiah, K a s p e r, kaput21, kibihrchak, kybonacci, Lazarus, Magistar78, Marko Marković, max power, mačković, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miler88, mileta4, Mićko, Mldo, MrNo, mustangkg, nebkv, orah, Papadubi, pein, Petarvu, pfc74, pisac12, raster12, Rumun2000, Sami_1ali, sap, Savantije, sevenino, stegonosa, Superastro, Tas011, The Boss, theNedjeljko, tritonus, ulogovan, v82, veljko82, vlad4, Vladoj, vranjanac29, vuksa72, Woya, YugoSlav, Zec, ZlatniRez, Zvone