Unapređenje mogućnosti domaće puške M70

13

Unapređenje mogućnosti domaće puške M70

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ugradnja nogara na klasicnu M 70 .
Sina se postavlja na cjev pomocu adaprora na slici..
TWOD



offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


ZPAP



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Goksi jesi imao prilike da probaš IWI ACE
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Nikad to nisam vidio .
Samo nabuđene AK i Zastave .

Nekako vidim da bi mi ta rucica za repetiranje smetala, bila bi uz tjelo kod nosenja


offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Постоји решење и за то. Преклопива ручица као на ФАЛ-у

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Čak je i indijski INSANS ima mislim preklopnu ručicu mada porediti vojsku u miru i ratu i kako ko nosi AP isto kao i PM kako kome odgovara. E sad ako se nosi AP onako u naručju sa prekrštenim rukama onda ručica zatvarača boči u prsa ovako preklopna fino posle repetiranja se vrati u ležeću položaj i ne smeta toliko.

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

"...sad ako se nosi AP onako u naručju sa prekrštenim rukama onda ručica zatvarača boči u prsa..."
Ma ima pancir nece zuljati , ali mislim da ce zapinjati .

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Šine na Finskoj pusci . Mogice da je ovo RK 95 TP ili "modernizovana starija ".
Vidi se bocna sina za optiku ali i prednje , sa strane i donja . Fiksirane su za cjev , sto omogucuje upucavanje lasera .

Izgleda kao dodatak koji bi mogao i na M70. Mislim da moze gasni cilindar sa oblogom da se skine jer se prema gore skida
Izgleda slicno kao twod adapter sa gornjeg posta , ali ovaj je mozda rjesio problem sprecavanjem rotacije fiksiranjem uz gasni cilindar.




offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

goxin ::https://youtu.be/h2kMfj733Qg

Ugradnja nogara na klasicnu M 70 .
Sina se postavlja na cjev pomocu adaprora na slici..
TWOD


гокси ово је права ствар!!!!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1913 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 6 sakrivenih i 1832 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, AleksSE, Badja, BB, bigbear, bigfoot, bobor, Bobrock1, bojcistv, Buzdovan, C-Gun, dekan.m, Deki Duga Devetka, Desmond, Despot1, dexteroza, Dimitrise93, Doca, doktor097, draganca, drimer, Dzoni2412, Džekson, EVIDENTICAR, Flanker-G, france93, gajasvi, goran.vvv, Goran_, HrcAk47, Ilija Cvorovic, ivran064, Jeremiah, Kajzer Soze, kaput21, king011, komsija1, ladro, LeGrandCharles, lord sir giga, luka35, Major Tankosić, Marko Marković, marko308, mat, mgolub, milenko crazy north, Mićko, Moldovan, Muki 123, nenad81, neutrino, Nikola9223, nnovakis, novator, pein, Petarvu, pobeda, proka89, Radoslava, raptorsi, repac, Sharpshooter, skok, Slobodan Filipović, Tihi86, Trpe Grozni, uruk, Valter071, Vanderx, Velizar Laro, Vlada78, Zec, zlaya011, |_MeD_|