Tenk M-84

775

Tenk M-84

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

Možda planiraju da mu dodaju aktivni sistem zaštite zbog ove nabavke.

Američki Stejt department odobrio je da se Kosovu prodaju antitenkovske rakete Javelin i prateća oprema po procenjenoj vrednosti od 75 miliona dolara, saopštio je u četvrtak portparol Stejt departmenta na upit Radija Slobodna Evropa.

U pitanju je 246 raketa Javelin FGM-148F, kao i 24 lansirne jedinice koje je Kosovo tražilo, saopštila je američka Agencija za odbrambeno bezbednosnu saradnju.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7691

^ a imaju i one turske "top attack" POVR



offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20882


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Još dve...



offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20882


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 28 Jul 2024
  • Poruke: 92

Kolega Misirac pozdrav,fotografija na kojoj dva vojnika sede bocno jedan je u sinjelu nastala je na Zaluzanima 1990 god a vojnik se zove Torbica Milomir i sede na tenku T 72m reg.br.20645.

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4109
  • Gde živiš: Beograd

Verovatno je o ovome pisano na ovoj temi i cenim da se vodila rasprava, ako iko može da potvrdi da li ima istine u nekim tvrdnjama gospodina Gojkovića, bivšeg direktora marketinga u Yugoimport-SDPR, vezano za spregnutost topovske cevi i laserskog nišana i kako su to Nemci tek u skorijoj prošlosti primenili na LEO-2.

Poslušajte:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Lošmi 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2008
  • Poruke: 516

Koja je ovo mitomanija, čuj 5.000 aviona G4, tenk M84 kao "zvanični" tenk nato pakta i slično...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 883 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 1 sakriven i 845 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, abramac, Akiro, Bbbggg1979, Bo96, bobomicek, BUDDAR70, croato, Flanker-G, Georgius, Ir, ivan1973, Kalem, keyz, kutija11, ljuba.b, loon123, LostInSpaceandTime, Macalone, Manjane, Marko Marković, nelezele, Nemanja Opalić, nnovakis, obsc, Papadubi, proka89, rodoljub, strn, synergia, Tila Painen, Veless, Wehicle, XBMC, yrraf, ZetaMan, Zoran1959