Tenk M-84

798

Tenk M-84

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2020
  • Poruke: 10

Ne znam za vas ali mene podseća na GL-6?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8009

Napisano: 18 Sep 2025 17:38

Da to sam i ja hteo da pitam?




Dopuna: 18 Sep 2025 17:41



offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3446

И ЕРО иде целом дужином тенка без СЛАТ решетке, a као да је измењено и оклопљавање куполе

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4623

“I, šta ste sve stavili gore?”

“Da”

offline
  • Pridružio: 15 Jul 2014
  • Poruke: 318

Ovo je AS3, ima nekoliko iznenađenja.

Ne spavaju u Vojsci, pozitivno sam iznenađen koliko toga su uradili.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8218

Ili Izraelski Iron Fist. Samo mislim da bi ugao radara mogao biti nesto bolji, mozda tu gresim. Kod Izraelaca ide malo na gore

offline
  • Pridružio: 29 Mar 2025
  • Poruke: 22

Mislim da nije IF, on nema tu okruglu kutiju gore nego ravno

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8218

Deluje da je jos dosta toga tu doradjeno.

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2022
  • Poruke: 15

A ABG na dubsu niste vidjeli?

offline
  • Pridružio: 06 Jul 2024
  • Poruke: 154

stegonosa ::Ili Izraelski Iron Fist. Samo mislim da bi ugao radara mogao biti nesto bolji, mozda tu gresim. Kod Izraelaca ide malo na gorehttps://www.youtube.com/watch?v=59rf5YDu3sg

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1054 korisnika na forumu :: 45 registrovanih, 7 sakrivenih i 1002 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, bigvlada, blatruc82, bojcistv, C-Gun, cakija, Clouseau, crnirocko, Dare, Desmond, Dovla, dukajov, dushan, ekipo26, esx66, Feller, GT, Ir, Ivoo, Jablan, komsija1, Lepi Jova, LostInSpaceandTime, MadMike, Manjane, MaRtInsrbija1993, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, mitja2512, moldway, neko iz mase, PMsnow, Radogost, Radoslava, sasa87, styg, The Boss, The_new_Statesman, uruk, VBoss, yufighter, zlaya011, zziko, ČOBAN