Vojna tematika i sedma umetnost

163

Vojna tematika i sedma umetnost

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Znam da je ovo za temu aplikacije..ali mislim da ce mi neko ovde brze pomoci jer ste vec to odradili...kako sad ovo istim imenom i sta dalje...za avi formate sam radio ali dvd nisam!!?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4957
  • Gde živiš: Slovenija

sta tocno zelis da uradis?

AKo zelis da gledas - upotrjebi VLC player



offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Pa ako pored ovih treba jos vlc...hocu da zalepim titl sa winavi al ne znam kako?

offline
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4957
  • Gde živiš: Slovenija

aha - ako kapiram, želiš iz dvd vsebine (sastojcima) napraviti jedan .avi fajl? Znači želiš napraviti divix iz dvd.

Onda trebaš jedan konverter "dvd to avi" i rješeno. Google če ti pomoči


ili te ne razumem šta želiš napraviti Wink

sretno

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Ma nije problem za convertovati!


samo hocu prilepiti titl uz dvd!

offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

maha ::Pa ako pored ovih treba jos vlc...hocu da zalepim titl sa winavi al ne znam kako?


pusti preko KM-a. Označi najveći video fajl, a onda kada pusti video, presvuci srt tiltove na video.

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2007
  • Poruke: 732

maha ::Ma nije problem za convertovati!


samo hocu prilepiti titl uz dvd!


A jbg, bas si uporan.Ja sam pokusavao da ubacim prevod u DVD i nisam uspeo.Sto lepo ne skines DVD rip ili BR rip?

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Ok ljudi uspelo mi je da ubacim na ovom prvom koji je 2.05gb

hvata se nekako...valjda cu uspeti da se snadjem i za dvd!!!

Dopuna: 07 Dec 2010 13:50

E pa dejo84 car si tako uspeva!!! Hvala!!!

offline
  • Artiljerac
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 3113

Tako se inače pušta tilt za svaki video i skoro svaki plejer. Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2010
  • Poruke: 1418
  • Gde živiš: Ajvar city

Momci svaka cast, samo to mogu da kazem.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1538 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 8 sakrivenih i 1457 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, aleksmajstor, Avalon015, Ba4e, bankulen, Belac91, blues100, Bombona, BZ, C-Gun, Cigi, Comisa, Comyymoc, Demi87, dendrit86, DENIRO, Dioniss, DJ Brain(w)rack, drale12, dulleo, dunavzed, Dzoni70, ElvisP, Feller, Great White, igorkozar83, jalos, Jecmendo, jodzula, Jomini, kozhedub, Lazur_01, Lubenica303, MadMike, mat, mercedesamg, Metanoja, milutin134, MiroslavD, mitja2512, Mitraljeta, Mićko, mnn2, nenomir, nixos, OKT, Oscar, Permaldar, Rebel Frank, sabros, samocitam, Semberija, Sevatar, Sharpshooter, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, sosko, SpaDej, sspp, Stevan Visoki, stokssone, synergia, tritonus, ujke, vathra, VBoss, Velizar Laro, Woya, x011, zaoka, zdrebac, 79693