Kineske vazduhoplovne snage

134

Kineske vazduhoplovne snage

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

kakvi bolidi ,ladno ga pustili da skace a tek ovaj sa mobilnim a ovde ce da radi` crveni trg` Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 12990
  • Gde živiš: Srbija

A i on kao nije mogao da saceka.



offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37690
  • Gde živiš: ovalni kabinet

ray ban11 ::kakvi bolidi ,ladno ga pustili da skace a tek ovaj sa mobilnim a ovde ce da radi` crveni trg` Mr. Green

a ćelavi stariji vodnik priča li priča, boli ga uvo što jadni kapetan skače - mislim da je popasao posle jednu disciplinsku ko Pantić od Šojića Mr. Green

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

RJ ::ray ban11 ::kakvi bolidi ,ladno ga pustili da skace a tek ovaj sa mobilnim a ovde ce da radi` crveni trg` Mr. Green

a ćelavi stariji vodnik priča li priča, boli ga uvo što jadni kapetan skače - mislim da je popasao posle jednu disciplinsku ko Pantić od Šojića Mr. Green

kitajci su to brate ,nema kod njih cile mile,ovaj je garant` naj... ko zuti ` Mr. Green Laughing

offline
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Evo jos malo Kitajaca nadam se da nisu ponovljene jer su malo starije ali lepe slike J-10ki Mr. Green










offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

neznam jel bilo pre ,pazi ovo sad ,kineski lovac 6 gen . Question Wink

nema sta zuti gledaju u daleku buducnost,nece vise biti ono naj... si ko zuti nego kao beli Mr. Green

offline
  • Pridružio: 03 Sep 2009
  • Poruke: 1670
  • Gde živiš: Zemun

Ovake slike idu u folder zvani Virtual Planes. Oni ce ovako nesto imati kad ja budem imao jedno 150 banki.

offline
  • Pridružio: 13 Nov 2006
  • Poruke: 3743
  • Gde živiš: Novi Sad

Gledam prvu odozgo i kako su poredjani kao pod konac a verovatno i jesu! NEverovatno kako dobro izgledaju, raketa na drugim slikama me podsecam na Python IV sto znaci da je veoma okretna u dogfightu. Sve je cakum pakum i sve novo majke im ga.
Od one stare Kine sa prastarim avionima pre 20 godina sada su lideri i postavljaju trendove u dosta tehnologija.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Besotted ::Gledam prvu odozgo i kako su poredjani kao pod konac a verovatno i jesu! NEverovatno kako dobro izgledaju, raketa na drugim slikama me podsecam na Python IV sto znaci da je veoma okretna u dogfightu. Sve je cakum pakum i sve novo majke im ga.
Od one stare Kine sa prastarim avionima pre 20 godina sada su lideri i postavljaju trendove u dosta tehnologija.

pa zato i ne iznenadjuje sto vec crtaju lovce 6 gen. Wink

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33395

L-15 koji izgleda kao da je izasao iz neke zapadne fabrike...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 727 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 3 sakrivenih i 674 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, annon, ArchaBasha, awathorn, Botovac, boxbole, cvrle312, Demi87, desmeki, DezurniOperativni, DonRumataEstorski, EXIT78, Fog of War, Gogi do, Imperator_Aleksandr_lll, josicz, K a s p e r, kasikaz, komenski, Kordon, kybonacci, lima, m0nstrum_, Makarid, Metanoja, milenko crazy north, moldway, Ndsk, omen, Parker, Pegggio, pisac12, Prašinar, promajauglavi, sap, sasa76, Sava89, Savantije, sekretar, Sićko, smuk, Solunac na steroidima, Titan, USSVoyager, vaso1, Vlad000, VPV, ZetaMan, zgoljo, zil10