|
Poslao: 10 Feb 2014 15:06
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113831
|
Ferrari vs Eurofighter...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
snimak
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Feb 2014 18:50
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33445
|
Red Flag
Citat:Lining up for action. The heat is on at Nellis. Image Credit by Geoffrey Lee.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2014 16:19
|
offline
- Pridružio: 07 Dec 2011
- Poruke: 736
|
jesu li ove tockice, kao neki sarafici, na rubu nosaca vjetrobrana, zaista samo sarafici ili su to mozda senzori sustava za mjerenje pozicije slema pilota?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2014 17:09
|
offline
- sremac983

- Legendarni građanin
- Neimar i savremeni farmer.
- Pridružio: 24 Nov 2010
- Poruke: 12167
- Gde živiš: U sremu voljenome...
|
Нитне, шарафи, како год већ...стварно мислиш да су успели да споје алуминијум са нечим другим а да буде та веза чврста..извињавам се у питању су легуре алумунијума
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2014 17:52
|
offline
- Pridružio: 06 Nov 2012
- Poruke: 741
|
Citat:jesu li ove tockice, kao neki sarafici, na rubu nosaca vjetrobrana, zaista samo sarafici ili su to mozda senzori sustava za mjerenje pozicije slema pilota?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Feb 2014 17:53
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33445
|
Ima 3 senzora za tu svrhu, dva ispred pilota i jedan na sedistu iznad njega koji su uvezani sa senzorima na kacigi.
|
|
|
|
|
|
|
|