|
Poslao: 19 Avg 2009 15:59
|
offline
- Wisdomseeker

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Feb 2007
- Poruke: 8618
|
Ma reći će im da je to neki specijalni zlatni premaz.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2009 16:17
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 12980
- Gde živiš: Srbija
|
Il ce reci da je to namerno uradjeno da se ne bi videlo sta ima u kokpitu !
Kao neka tajna
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2009 16:22
|
offline
- berkut S-37
- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2009
- Poruke: 1038
- Gde živiš: gde stignem
|
Dicus ::Pa to bi bilo baš lepo, nego ne znam kako će onaj požuteli pleksi da srede...
to je konzervacija!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2009 18:41
|
offline
- Pridružio: 26 Mar 2009
- Poruke: 280
|
mozda gresim ali po prednjem delu cini mi se da je ovo mig 21
oni su ovako dovozeni u srbiju
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2009 18:48
|
offline
- Leonardo

- Moderator u penziji
- Pridružio: 17 Maj 2007
- Poruke: 13842
|
mare-bg ::mozda gresim ali po prednjem delu cini mi se da je ovo mig 21
oni su ovako dovozeni u srbiju
Pa skinut je radar.
Vidi se da je 23. Pogledaj prosirenje iza kokpita koje je karakteristicno za MIG 23 i Su 24.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 19 Avg 2009 18:50
|
offline
- Leonardo

- Moderator u penziji
- Pridružio: 17 Maj 2007
- Poruke: 13842
|
Nele ::Evo i MiGa-21 iz istog transporta...
Pa da. Izgleda kao kobasica.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Avg 2009 13:20
|
offline
- Pridružio: 07 Sep 2007
- Poruke: 238
- Gde živiš: Cacak,srce majcice Srbije
|
Da li ce Vazduhoplovac izaci iz tog podruma do septembra za miting?
Da li ovo znaci da ce ovaj avion biti jedini strani na ovoj manifestaciji?
|
|
|
|
|
|