Vojni kamioni

87

Vojni kamioni

offline
  • Pridružio: 09 Okt 2008
  • Poruke: 131

sremac983 ::niko nista ne deli za dzabe, pa makar to bili I viskovi vozila. sve je to hrvatska platila I preplatila, a tako ce biti I sa srbijom verovatno....

molim lepo...


torpedo

jel austrija u eu, a nije u NATOu...

molim lepo...



nisam bio najprecizniji..austrija je u zapadnom savezu od kraja drugog rata
ali sve nove članice koje su bile prije pod ruskom čizmom i komunističkom uređenju članice su NATO-a baš sve...a tako će i srbija jednog dana Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • HS 
  • Građanin
  • Pridružio: 26 Dec 2013
  • Poruke: 229
  • Gde živiš: Goli Otok

sremac983 ::niko nista ne deli za dzabe, pa makar to bili I viskovi vozila. sve je to hrvatska platila I preplatila, a tako ce biti I sa srbijom verovatno....

molim lepo...


torpedo

jel austrija u eu, a nije u NATOu...

molim lepo...


Pa naravno da jesmo, PDV itd...

Austrija nesmje u NATO



offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

NATO...njet.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Камаз Тајфун-К са припреме за Дан Победе..

offline
  • dmdent 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 10 Apr 2014
  • Poruke: 2

...zna li ko ista o preprawkama felgi 110-ke,htio bih da nabacim sire i wisocije gume....ne da towarim drwa i ostalo nego za gusta i meraka.....

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Citat:Victory Day Parade rehearsal in Alabino -09-4-2014

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Ovi idu u Egipat



Ukrajinski Avtokraz

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Тајфун К




offline
  • krunc 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2012
  • Poruke: 1771
  • Gde živiš: Moslavina

MAN Lkw Kat1 4x4 prije remonta

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113828

Citat:Norinco all terrain truck prototype

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1110 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 3 sakrivenih i 1101 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: benne, mile.ilic75, NorthWind, saputnik plavetnila, shiro, TRZH92