J-22 Orao

496

J-22 Orao

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

Napisano: 28 Mar 2020 19:25



Dopuna: 03 Apr 2020 21:45

Dobra fotka, primetio sam da piloti Orla vole da lete baš nisko.




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

Voleli ili ne to im je kao pripadnicima lba u opisu posla😁



offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Par detalja na rumunskom IAR-93B. Za razliku od našeg J-22 nema podrepnih peraja a na vertikalcu postoji nekakva pito cev. Antene signalizatora radarskog ozračenja nisu na krajevima krila nego na nosu i repu. Pitam se šta bi mogla biti ona crna malo veća antenica na repu?







offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

Osam komada to je naša nada.
Orlovi u migraciji danas..
Autor:Markizzz



offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 675

Prelet osam komada iznad Niš pre godinu dana koji je mnogima promako na samom kraju prenosa RTSa Smile

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

Tako je. I to prelet bez onog jednog oslikanog, sa motivom orla, ako se ne varam.

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3188
  • Gde živiš: bela crkva banat

зар поред тих осам и 207 није још један био на батајници због испитивања?

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

Mogli smo na fotkama sa Batajnice videti i dva NJ na radovima i ispitivanjima
U svakom slucaju ima 10tak Orlova za sada

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija










Danas iznad Nove Varosi, slike su sa FB

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8011

Napisano: 28 Apr 2020 13:30

Isti avion samo iz kokpita


Dopuna: 29 Apr 2020 14:27

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1055 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, avijacija, bakovaca, belov, Bo96, bojan1234, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cakija, cikadeda, Darko Jovanovic, darkojbn, Djota1, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Feller, flavius89, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, HogarStrashni, iceburn, ikan, ivan1973, ivan_8282, jaeger, jalos, Jecmendo, jodzula, jon istvan, Jovan1983, Kajzer Soze, Koplje, kybonacci, lambituda, Lep1na, Lester Freamon, LjutaGuja, mean_machine, mercedesamg, Miki 24pbr, Miletić Zoran, Milometer, Mićko, Mrav Obrad, Naj-Turs, Nepopravljivi, OKT, Pavel Medved, peradetlić, pisac12, Pururin, Radoslava, rajkoplje, raso76, rodoljub, rovac, S-G, sale76, sasics, Sevatar, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, Sone0883, stalja, tamno.nebo, The_new_Statesman, tomo2, tubular, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vladaa012, Vozd0714, vzd1389, zaoka, Zorge, 787