MIG-21 Fishbed

725

MIG-21 Fishbed

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

objekat 505 ::djox ::Izvinjavam se ako je bila slika



Brale gde je ovo slikano i kada
Zar ove svetiljke ne prave problem na ovoj stajanci i zar nije bilo bolje staviti u pozadini reflektore


Nazalost nema info gde je i kada slikano.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • djboj  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Jul 2010
  • Poruke: 1288

djox ::objekat 505 ::djox ::Izvinjavam se ako je bila slika



Brale gde je ovo slikano i kada
Zar ove svetiljke ne prave problem na ovoj stajanci i zar nije bilo bolje staviti u pozadini reflektore


Nazalost nema info gde je i kada slikano.

26. Oktober 1989.
Drewitz Airbase
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 200

zixo ::lakibatica ::Sto posto bilo ranije ali molicu jos jednom Smile
Koliko irackih migova ima u Srbiji i o kojim verzijama se radi?
Hvala!


Требало би да има 8 авиона МиГ-21бис.



Kako su oni zavrsili kod nas?

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Viceroy ::Kako su oni zavrsili kod nas?
Bili su na remontu. Ima cela tema o tim migovima: http://www.mycity-military.com/Avioni/Iracki-Mig-23-i-21-u-ex-YU.html

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

За протекле три године у Индији се срушило 12 авиона МиГ-21. Поред тога срушило се и 8 МиГ-27, 4 Су-30, 2 Јагуара, 2 Миража-2000 и један МиГ-29. Укупнно 29 борбених авиона.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

^ Svaka im cast na upornosti. Ili oni imaju viska novca ili im je obuka i odrzavanje aviona na prilicno niskom nivou.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Кобинација свега.

Имају доста авиона.

Доста лете.

Обука и одржавање лоше.

Имају новца.

Smile

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2008
  • Poruke: 635

Njima samo ovo sto se srusilo za tri godine da slozis na gomilicu imao bi jace vazduhoplovstvo nego sve nase komsije i mi sa njima... GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Broj srušenih je besmislen bez podatka o naletu. Ne bi me začudilo da su Srbija ili Hrvatska po broju udesa na sat leta još gori. Kod Indije mi je uvek delovalo da je najveći problem šarenilo tipova - francuske, britanske, sovjetske, a sad i američke letelice. Prava noćna mora za održavanje.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

МиГ-21-93 фирме Сокол, Жуковски, МАКС-2001

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 914 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 6 sakrivenih i 844 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, Apis Dr, Ares12356, Belisarius, bokicacar, Boris BM, boxbole, CikaKURE, Civa, crnirocko, Darko Jovanovic, dj.ape, djboj, Djole3621, dradex, flavius89, Gheljda, grega2s, ivan979, Jager715510, JOntra, Kalem, karakaj, Koplje, Lance Guest, Lep1na, ljuba.b, Magarac, Marko Marković, marko.petrović92, MarkoD, mb1213, Mcdado, mdp92, milenko crazy north, Milometer, milutin134, miodrag, mishkooo, mist-mist, mnn2, nenad81, nenooo, Niki2024, Nikolajevic, Novakomp, Oscar, Parker, Permaldar, Polifon, ruma, Semberija, Sky diver 29, sspp, stegonosa, stokssone, taomaster, tomo2, VJ, Volkhov-M, Vozd0714, vuksa72, zemljanin, zokilivac