|
Poslao: 14 Apr 2011 20:58
|
offline
- USSVoyager

- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2009
- Poruke: 4968
- Gde živiš: Šid
|
ima li neko neki info o ovom migonji?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2011 21:12
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|

Dopuna: 14 Apr 2011 21:12
e sad je pitanje da li je to uopste isti avion ,taj ima ukrajinski grb na vertikalcu ima bort ,ovaj opet ima nekakav sponzor `INKOM`sare su iste a ja se pitam da li je ovo slikano u vazduhoplovnom muzeju Monino ili ukrajinskom u Poltavi ?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2011 21:36
|
offline
- ljubasav

- Super građanin
- Pridružio: 19 Avg 2010
- Poruke: 1350
- Gde živiš: NIŠ
|
Izučavam sve što je napisano o MiG-29 na ovom forumu. Stigoh do 119 stranice.
Dosta naučih o ovom avionu. Ima stručnjaka za svaku pohvalu. Ja u časopisu "Војна воздухе", br.128 nađoh ovu projekciju,
pa da pitam: Jel ovo bilo samo na papiru, i ako nije, da li ima neko sliku od ovog modela.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2011 22:36
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6375
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
ray ban11 ::ostao samo na papiru
Израђена је и дрвена макета предњег дела авиона у реалној величини. Али се одустало у корист садашњег изгледа 9.41/7 и 9.61/7.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2011 00:54
|
offline
- Boskovic

- Super građanin
- Pridružio: 26 Feb 2009
- Poruke: 1079
- Gde živiš: Zasad u Svedskoj
|
Evo i od mene doprinosa malo oko MiG-29KU Maketica
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2011 01:24
|
offline
- Pridružio: 02 Avg 2010
- Poruke: 391
- Gde živiš: Beograd
|
Galeb ::Izvinjavam se ako je ovaj klip off topic, ali je vezano za našu 29-ku mada u ratu.Zanima me da li je neko stradao pored ovog aviona? Čini mi se da nije maketa u pitanju i da ima neko pored aviona.
Pored aviona, čini mi se nema nikoga, a što se tiče samog aviona ne mogu da procenim da li je maketa ili je pravi. Ako je pravi to je onda 18103, 18104 ili 18107 pošto su to naši jednosedi koji su uništeni na zemlji.
|
|
|
|
|
|