J-22 Orao

70

J-22 Orao

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Avgust 2009.




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Evo i nešto sveže Wink




offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

Sjajna fotografija Very Happy
Bas steta sto J22 nisu leteli taj dan Crying or Very sad

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

nebkv ::
Bas steta sto J22 nisu leteli taj dan Crying or Very sad


O kom danu je rec?

Pretpostavljam da su na ovoj fotci 122, 154 i 155.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3540

9.2
S desna 154,122,121,155 Wink

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Kod 155 se bas vidi razlika u farbi u odnosu na ova tri.

121 je u letnom stanju?

Jel ima nesto novo sto se tice 156?

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2009
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: U kolima...

Mala kompilacija video materijala

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Na fotografiji su četiri Orla jer je tog dana trebalo da leti odeljenje (4 aviona) što nikako ne znači da su to jedini Orlovi koji lete.

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Komandant V i PVO je u intervjuu rekao da je remont dva Orla dvoseda pri kraju.

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2009
  • Poruke: 3840
  • Gde živiš: JAGODINA

Juče u 11:30h u niskom letu na oko 600-800m proleteo je Orao po silueti bih rekao da je dvosed! Smile
Taj zvuk i slika su bili toliko prijatni da sam još 5 minuta stajao i očekivao "pratioca" ali dotični "Orlić" je leteo solo pravac Beograd-Niš. Inače Iznad Jagodine lovačka aviacija je zadnji put preletela 1998... Punih 12 godina nisam video nekog Migonju ovde! Jedino lete Galebovi i pokoj Orao čisto da se ne zaboravi da i RV postoji... Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3751 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 1 sakriven i 3687 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Asteker, Battlehammer, bigvlada, blatruc82, bojcistv, Bubimir, Cigi, Colt D, Demi87, divison, djonsule, Dorcolac, frankavoort, gaga23, Gall, goxin, ILGromovnik, InzenjerBL, Ivoo, ivran064, Jeremiah, jodzula, JOntra, Khaless, kolle.the.kid, Koplje, Krusarac, loon123, LostInSpaceandTime, Milan A. Nikolic, MILO-VAN, MiroslavD, mishkooo, Mićko, mkukoleca, MountAndBlade, MrG, naki011, nekdo, Niki2024, Novakomp, nuke92, Pavel Medved, pein, Petarvu, Radoslava, raptorsi, Ripanjac, RJ, saputnik plavetnila, sony771, stalja, stegonosa, Tafocus, tomigun, Tragač, tuf, Valter071, vathra, Velizar Laro, Vrač, zlatkoa987