|
Poslao: 26 Jan 2012 11:56
|
offline
- presetar
- Počasni građanin
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 802
|
yu supersonik je vec odavno otpisan! a politicare bolje i nemojte spominjati,uprljacemo ovaj forum!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2012 12:39
|
offline
- Pridružio: 12 Jan 2011
- Poruke: 1531
|
Pa u tom smislu neznam zašto ovaj topic uopšte postoji u "futuru"..uredu da je napravljen presek šta je trebao biti, kako je trebalo da izgleda....a sve ostalo je potpuno izlišno.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 26 Jan 2012 12:47
|
offline
- konstruktor
- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Jan 2009
- Poruke: 416
|
BSD ::djordje ::crnitrn ::Mene cudi zasto NATO nije gadjao VTI Zarkovo 1999.?to mi nikao nije logi;no , osima ako nisu misliki da ga posle rata na neki na;in iskoriste?!
Потуно сте у праву са исказаном "слутњом"!
Рачунали су на корист коју ће им пружити нова власт.
Slicno pitanje sam postavio kao ,,crnitrn" pre desetak strana. Oni su planirali da VTI privatizuju (ministar Dinkic) i da vazdusne tunele kupe kolonizatori za par hiljada evra, a onda im se nije svidela cena, pa se u medjuvremenu ,,neko" setio da ti vazdusni tuneli mogu jos biti od koristi i eto sada rade!
da ne besedite besmislice i sve što uz to ide. Za vreme nato agresije VTI je bi najsigurnije mesto u srbi zahvaljući SFRJ. Oni u briselu su na sreću bili bolje obavešteni od vas,tako da im nije padalo na pamet da izazovu treće svecki rat.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2012 20:57
|
offline
- Pridružio: 03 Maj 2011
- Poruke: 2375
|
konstruktor
Видим да ви располажете неким посебним светским геополитичким информацијама. Па онда нам "отворите очи" колега и саопштите нам их.
А тон обраћања нама осталим форумашима у "заблуди", молим да прилагодите благо речено уљудности.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2012 21:08
|
offline
- pavlo

- Super građanin
- Pridružio: 27 Sep 2011
- Poruke: 1074
|
^ Mozda je pao dogovor sa Milosevicem, nesto slicno kao za mornaricu?
@presetar Grci i Bugari bi mogli biti dobri partneri u nastavku razvoja NA.Naravno u nekim boljim vremenima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2012 21:54
|
offline
- vuk sa vrbasa

- Ugledni građanin
- Mirko S. Kojotovski
- po zanimanju genije
- Pridružio: 03 Jan 2012
- Poruke: 342
- Gde živiš: Tamo gdje prestaje logika, a počinje Bosna.
|
Prije će Vrbas uzvodno poteći meni se čini nego što će Srbi praviti lovačke aparate....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2012 22:06
|
offline
- Pridružio: 03 Maj 2011
- Poruke: 2375
|
vuk sa vrbasa ::Prije će Vrbas uzvodno poteći meni se čini nego što će Srbi praviti lovačke aparate....
Одавно су Срби по том питању, сами себи увели ембарго?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2012 22:28
|
offline
- konstruktor
- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Jan 2009
- Poruke: 416
|
djordje ::konstruktor
Видим да ви располажете неким посебним светским геополитичким информацијама. Па онда нам "отворите очи" колега и саопштите нам их.
А тон обраћања нама осталим форумашима у "заблуди", молим да прилагодите благо речено уљудности.
Naravno djordje da raspolažem svectskim gepolitičkim informacijama,zato sam i napiso da ste u "zabludi"
Evo u kratkim crtama: SFRJ je radila na atomskoj bombi.Kasnije su odustali od tog smeća koje je ostalo u Vinči,VTI. Za vreme agresije,bombardovanja srbije ameri su tražili pristup vinči bojeći se da miloje to ne upotrebi na Kosovu,ovaj im je to i odobrio.Kad su shvatili da njega to nezanima,duboko su odahnuli. To smeće je za vreme pokojnog premijera uništeno u švajcarskoj,tačnije u bazelu odakle i dolaze ove 100tačne informacije.Nisam siguran,ali mislim da je to bilo 2002.Tačno koje godine sam na žalost zaboravio.
Kad je u pitanju tema,mislim da srbija može da se upusti u sopstvenu proizvodnju,bilo bi dosta jeftinije,povoljnije nego ih kupovati. Mislim da za ovako nešto ne postoi politička volja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 27 Jan 2012 22:33
|
offline
- Buva

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Apr 2010
- Poruke: 3255
- Gde živiš: i ja se pitam...
|
konstruktor ::
Evo u kratkim crtama: SFRJ je radila na atomskoj bombi.Kasnije su odustali od tog smeća koje je ostalo u Vinči,VTI
VTI nije u Vinči.
|
|
|
|
|
|