|
Poslao: 01 Dec 2022 17:00
|
offline
- Pridružio: 31 Dec 2011
- Poruke: 22301
|
Drug pukovnik ::Off
...
X postane H, a drugi X postane i ostane i dalje X
Kraj Off
Poljaci, oni pisu i JS, a ne IS. I sinhronizuju filmove. Jednim glasom za sve.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 17:03
|
offline
- Pridružio: 14 Jun 2022
- Poruke: 1307
|
- 26Ovo se svidja korisnicima: meyconi, gomago, mnn2, rovac, Trinitron1, vathra, Komentator, Sirius, Pevac, Vatrogasaccc, kairos, Insan, mgolub, Ne doznajem se u oružje, Bubimir, brundo65, yrraf, GoranZemun, Buda Baba, rikirubio, bladesu, kybonacci, laurusri, doklevise, GrammaticalAnalysis, BraneS
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Мислим да би требало да се вратимо на полемику о броју уништених тенкова. Занимљивије је . 😁
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 17:28
|
offline
- kunktator

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Avg 2016
- Poruke: 3325
|
Још једна размена заробљеника, 50 за 50:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 19:40
|
offline
- Pridružio: 04 Nov 2022
- Poruke: 489
|
Харковски добровољци и УкроСМИ јуче и данас кажу да је руска војска 28. новембра погодила положаје 125. батаљона 113. бригаде трупа (Харковска област). Губици непријатеља - 36 људи
Према информацијама из извора, јединице 125. батаљона 113. бригаде трупа распоређене су у рејону Бели Колодез - Волчански Хутор.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 19:57
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5597
- Gde živiš: Novi Sad
|
Још једна лингвистичка молба. Када на руском пише накрыл или накрыли то је сленг који се на српски сленг преводи као "поклопио/поклопили" тј. погодио/погодили.
Понекад је боље оставити текст у оригиналу и не убацивати у преводилац
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 20:01
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
"Jedinice DPR-a u Mayorsku."
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
"Orkestar s pozdravima iz Kurdyumovke i Ozaryanovke."
Vidimo da ruje počeli da guraju ukre. Kako stvari stoje, ukri se ne predaju, pa če biti klaonica.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 20:46
|
offline
- procesor

- Super građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 1210
- Gde živiš: RS/BiH
|
Naprijed Surovkin i nadam se da se Kremlj nece petljati na taticki nivo a da ce obezbjediti potrebnu logistiku. 👍
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 21:08
|
offline
- Pridružio: 06 Nov 2022
- Poruke: 63
|
Vecerasnje granatirnaje Donjecka, vidim kao odraz nemoci zbog prestojeceg satiranja elektro mreze.
Vjeovatno je NATO dobio informacije da su Kalibri utovareni na avione i u brodove.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 21:45
|
offline
- Pridružio: 23 Maj 2014
- Poruke: 1163
|
Nezahvalno je vracati se na gubitke u ljudstvu, ali ovo je zvanicno potvrdjeno. Dakle, posmrtno nagradjeni Ukrajinci. E sad, kojim koeficijentom to mnoziti, ostaje nepoznanica. Ali jedno je gotovo sigurno, nije dva kao sto zvanicno tvrde.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Dec 2022 22:25
|
offline
- danijell
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2011
- Poruke: 2862
|
Ovaj baš postao naporan... Neka su mu ovako odgovorili Janko i Viktor.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|