Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

557

Specijalna vojna operacija u Ukrajini, 2026. komentari

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1860

За почетак чланови форума треба се увек ставити у позицију дотичних...учесница у сукобу..

Да је њихова земља у позицији русије,да ли би били задовољни досадашњим учинком у сукобу и тренутним стањем дронирања по земљи?

Шта би учинили да извучете нешто попут ирана и по коју цену да сте у позицији украјине?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Avg 2017
  • Poruke: 3119
  • Gde živiš: Beograd

Родинское.
Руске трупе су преузеле контролу над рудником западно од града и напредовале ка Шевченку. Војске украјинских оружаних снага и даље остају у мањем делу Родинског.



Радов [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
------------------------------------------------
Лиман.

Јединице 25. армије настављају "чишћење" Красног Лимана.
Зграде у микрорејону Јужни постепено прелазе под контролу руских оружаних снага.





ДИВГЕН [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Уништавање украјинског нафтног складишта Канцеровка дроновима Герани у ​​близини села Високогорноје у Запорошкој области.

Видео [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Геолокација 47.85678 34.95229



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39631

Jel opet to RF propada raspada se na sitne delove moćni NATO se ušetava u Moskvu kao Napoleon 1812 ili kao trupe od ćaknutog Austrijskog brkice 1941 doduše nisu ni prišli ovi drugi ali opet su bili blizu. Shocked Question

Непријатељ погодио мост у Запорошкој области
▪️У Васиљевки, у делу Запорошке области који је под контролом Русије, удар ВСУ је уништио мост преко реке Карачекрак.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

У кадру је запаљена „Канцеровка“ у подручју националног парка Хајленд, која је коришћена у интересу Западноафричке државне управе.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Снимак уништења трансформатора на трафостаници ПС 110/10 kV „Стари Салтов“ у Харковској области.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Нови избор снимака оператера 50. одвојене бригаде БПС „Варјаг“ са млазним беспилотним летелицама-камиказе „Гераниј-4“, којима управља Mesh-комуникација.

Асортиман циљева је прилично широк, од класичних удара на подстанице (од којих се једна, иначе, могла похвалити сопственим бетонским саркофагом и одбраном од дронова), појединачних непријатељских летелица, завршавајући епизодама са ударима на теретне мерне пруге и епизодама на системе чекања/порука Украјине, укључујући депое и локомотиве.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Удар ВКС РФ по посту ВСУ на острове Первомайский в устье Днепра.

Ранее ВСУ крайне настойчиво намекнули на необходимости удара, настолько обжившись на острове, что установили солнечные панели
для обеспечения себя электричеством.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • beowl  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 14 Sep 2009
  • Poruke: 1899

SVEVID. ::За почетак чланови форума треба се увек ставити у позицију дотичних...учесница у сукобу..

Да је њихова земља у позицији русије,да ли би били задовољни досадашњим учинком у сукобу и тренутним стањем дронирања по земљи?

Шта би учинили да извучете нешто попут ирана и по коју цену да сте у позицији украјине?


Odgovor na prvo pitanje: možda bih bio zadovoljan učinkom, možda ne bih, ali to bi mi bilo sekundarno pitanje u odnosu na ono glavno: da li sam otklonio opasnost sa svojih granica? Pošto ne da je nisam otklonio, nego je ona čak i povećana u odnosu na početak rata, onda nema nijednog razloga za zadovoljstvo. Tu odmah dolazi i sledeće logično pitanje: šta mogu da uradim kako bih bio zadovoljan? E, odgovor na to pitanje može da bude škakljiv budući da se kreće u rasponu od: "Ama baš ništa, izlazi iz rata pod bilo kakvim uslovima" do: "Sipaj jednu, došao je trenutak".

Odgovor na drugo pitanje: da sam u poziciji Ukrajine (bože me sačuvaj i sakloni), služio bih britanskoj kruni i švapskom rajhu, tako da cena po kojoj idem da izvučem neke "iranske uslove" od Rusije uopšte nije bitna. Ako treba svi punoletni muškarci da izginu, izginuće. Izginuće i žene i sva živa bića na teritoriji koju kontrolišem, ali će interesi britanske krune i švapskog rajha biti zaštićeni. Nebitno je čak i da li ću uspeti ili ne - bitno je samo da guram u tom pravcu sve dok je makar neko živ pod mojom komandom.

Zbog toga se i dešava sve ovo što se dešava.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1259 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 11 sakrivenih i 1159 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Avalon015, avijacija, bigvlada, Bobrock1, bojanstros9, bojcistv, Bolencebl, boromir, Bubimir, Ca6otep, cenejac111, cikadeda, Cirkon, Clouseau, Comyymoc, DalmatinacMF, dane007, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Demi87, doktor097, dule10savic, dusanobr, DuškoMraz, Džekson, Gogi_avio, Goxy1, Great White, GveX, Hans Gajger, Hitri, iceburn, Kole1975, kunktator, ladro, m94j, Magistar78, Marko00, mercedesamg, mexo, mikidragi, mikrimaus, Milan 84, milenko crazy north, mirkoro, misaru, Mzee, nebidrag, Nepopravljivi, nixos, Nole, OgnjenMitric, Paklenica, panzerwaffe, Parker, pein, Petar888, pobeda, Podljub, precan, Pururin, radza1, redstar011, repac, ruma, sap, saputnik plavetnila, sasics, shlauf, Smiljkovich, Snorks, Solunac na steroidima, sombrero, Sone0883, Srky Boy, stalja, stegonosa, tanzanija, Tvrtko I, vaci, Vasilije Budović, VJ, Vojkan Petrovic, Vrač, vukovi, Zastava, zdrebac, ZetaMan