LASTA - 95

145

LASTA - 95

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2010
  • Poruke: 74

filiphr ::Lepo sam napisao ‚‚ali moguće da je i preko leta.‚‚ iza 15og nisam bio ovde, pa ko je pratio neka napiše Wink Ziveli


Evo odgovora.
Ne samo da leti skoro svaki dan,nego cak i subotom a u skorije vreme i nocne letove je imala.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Beograd

a sto nije uvrscena za subotnji program iznad centra grada?



offline
  • Mačak
  • Zavarivač
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 2591
  • Gde živiš: Čačak

Zato što nije u upotrebi , vrše se ispitivanja .

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Beograd

pa to ne bi znacilo da nisu mogle da mahnu krilima iznad Skupstine, sa sve test pilotima unutra:)

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2009
  • Poruke: 403
  • Gde živiš: Beograd

Test let aviona iznad centra grada? To bi bila vrlo odgovorna stvar za uraditi, pogotovo ako se uzme u obzir gde je pala ona Lasta u Septembru. Strpite se malo, letece one ihahaj, i kod nas i u Iraku.

offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

U danasnjoj emisiji DOZVOLITE, u prilogu o donaciji vojske Kraljevine Danske, nasem vazduhoplovstvu, (nekakve cisterne za gorivo, ali vrlo dugacke) u jednom trenutku vidi se LASTA 95 kako rula po stajanci . Kao da se priprema za izlazak na pistu. Da li ste primetili?

offline
  • indja 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 372
  • Gde živiš: Munze

ODLICNO ! ! !
U prilog izvestaju kolege MRKANIDJE, javljam da sam ostvario VIZUELNI KONTAKT sa LASTOM 95 ! !

(doduse na malom ekranu)

ps. U danasnjoj POLITICI mozete naci dirljivu reportazu o postavljanju spomen-biste pokojnom Savicu.

Pozdrav, I.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Very Happy

Citat:Сербская ласточка.



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Kad ce li uci u upotrebu? Utve 75 jos uvek sluze za obuku, jos ih Laste nisu zamenile.

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 739

mareCar ::Kad ce li uci u upotrebu? Utve 75 jos uvek sluze za obuku, jos ih Laste nisu zamenile.
Još samo godinu dana Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 653 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 0 sakrivenih i 637 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acatomic, cole77, Džekson, ibssa, lcc, maksi007, Medojed, mrgud2025, repac, ruger357, Slingshot, stegonosa, Szigetwar, vaci, XBMC, zlaya011