MIG-21 Fishbed

697

MIG-21 Fishbed

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Ne znam da li se može koristiti s R-60 Very Happy ali pitanje je vrlo zanimljivo Ziveli
Ne znam kakvo je stanje s električnog sustava i lansirnim sustavom ?
Školska R-13M i R-3S





Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Cesi su stvarno originalni sa svojim amblemima . Smile

I mene to interesuje u vezi podvesavanja R-60MK i uopste pravih raketa V-V .



offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Napisao sam na specijalisti naoružanja. Možda odgovoriti Ziveli
Druga interesantna oružje:
S-24 na Afganistanski 21UM

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Napisano: 12 Mar 2013 18:21


Moze li ovo na 2-nosaca


[url=http://www.mycity-military.com
/slika.php?slika=204188_45436961_111696_104793946_2705_96158922_mig_6.jpg][img]http:

//www.mycity-military.com/thumbs2
/204188_tmb_45436961_111696_104793946_2705_96158922_mig_6.jpg[/img][/url]
Iovo na 2-krajnja

Dopuna: 12 Mar 2013 18:23

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

2 slike nisu OK ,na prvoj je na G-4 ,to cini mi se ne moze na 21-cu . Pitanje je jel sta od pravih raketa V-V moze na UM . Sacekajmo kolegu babcia da vidimo odgovor .

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

NRZ,sa orla(na G4,kazu nije koriscen,a rakete-pa jedine koje imamo,...no da cujemo sta kaze struka.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Pa NRZ sigurno moze da kaci i da koristi sto se vidi na ovoj slici libijskog UM




sad ostaje pitanje znaci podvesavanja raketa V-V .

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6375
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Афганистански са четири Р-60, али у филму Very Happy

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

UM sa 4 podvesna nosaca ? To i nije tako jel ? On nosi sam 2 i nema cak ni top ?

Na slikama sa lanserom za rakete V-V


offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

Napisano: 12 Mar 2013 20:16

A sta je ono pri kraju krila?,gornja desno,ne vidi s bas najjasnije...

Dopuna: 12 Mar 2013 20:16

Ma sta ce mu top.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1756 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 10 sakrivenih i 1678 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AMX72, Ares12356, Ba4e, bankulen, bbogdan, bbrasnjo3, Betty25, bolenbgd, branko7, brufen, Cicumile, Cigi, darcaud, darkojbn, dearg, Deki Duga Devetka, deLacy, Dixtrix, Djota1, dolinalima, dragoljub11987, drimer, dusanobr, g_g, glados, goran.vvv, Haris, hyla, ivan1973, Jeremiah, JOntra, komenski, lcc, leopard83, Lep1na, M74AB3, MaschinenPistole, miki kv, milenko crazy north, Milometer, misaru, nelezele, pablojepao, Parker, Pavel Medved, pein, Phalanx, pobeda, PoolbegD02, precan, radza1, redstar011, Rogan33, ruma, S2M, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, stingD, Tafocus, Titan, Topaz9, vaci, vladao75, XBMC, zeka013, zillbg, Zrcalo