MiG-29 Fulcrum

584

MiG-29 Fulcrum

offline
  • Pridružio: 29 Feb 2008
  • Poruke: 1497

Čini mi se da je već sa Vama jednom bila priča o latinici i da Vam je rečeno da u međunarodnim aktivnostima pišu imena na latinici. Da je tako uređeno pravilima.
Slika koju komentarišete je upravo sa jednog takvog izleta u inostranstvo, odnosno iz Bugarske sa gađanja...
Još jedna stvar...ne treba nikako misliti da je latinica Ustavom Srbije zabranjena, a pojedini ''ćiriličari'' čim vide latinicu odmah se uhvate Ustava Srbije...k'o da je njime zabranjena latinica. Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • EOD 
  • Legendarni građanin
  • UES
  • Pridružio: 03 Okt 2011
  • Poruke: 3574
  • Gde živiš: Tanhauser Gate

U ovom aparatu sam sjedio davne 1988 godine, sa nepunih 14 godina, kada sam bio na VMI u Batajnici na ljekarskim pregledima za upis u vazduhoplovnu gimnaziju. Ne bih da budem presentimentalan, ali kad sam vidio sliku sav sam se najezio.
Kad sam saznao od kolega iz Srbije da je ovaj avion pokojni od '99-e cudno sam se osjecao...



offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

neshaoct ::Čini mi se da je već sa Vama jednom bila priča o latinici i da Vam je rečeno da u međunarodnim aktivnostima pišu imena na latinici. Da je tako uređeno pravilima.
Slika koju komentarišete je upravo sa jednog takvog izleta u inostranstvo, odnosno iz Bugarske sa gađanja...
Još jedna stvar...ne treba nikako misliti da je latinica Ustavom Srbije zabranjena, a pojedini ''ćiriličari'' čim vide latinicu odmah se uhvate Ustava Srbije...k'o da je njime zabranjena latinica. Laughing


Да завршимо са овом темом.Нисам ја никакав "ћириличар" већ Србин, који захтева да се у његовој држави користи српско писмо. Не желим да ми се у име мундијализма и еуроатлантизма потире право на српски језик и српско писмо.
Жао ми је, али Србија није грађанска држава, већ држава српскога народа и осталих националних заједница. Дакле држава српског народа, па се и о томе мора водити рачуна у Војсци Србије и њеном ваздухопловству.
А на тој међународној вежби,на коју се позивате, пилот српског ваздухопловства је на рукаву носио заставу неке друге државе. Што онда неоде у њу, кад му се толико свиђа.


По овом питању завршавам сваку дискусију.

offline
  • Sveto 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 10 Dec 2009
  • Poruke: 1636

EOD ::
Kad sam saznao od kolega iz Srbije da je ovaj avion pokojni od '99-e cudno sam se osjecao...


Avion u prvom planu 18102 je jos kako ziv pa eto razloga da popijete koju veceras
u to ime Very Happy
P.S. A fotografija je stvarno da se najezis,po mom ubjedjenju jedna od najljepsih
fotografija naseg MiG-29 ikad a nastala je daleke 1988-e godine.

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

Слике седишта К-36ДМ, на технолошким колицима, које пружа велику сигурност пилотима авиона Миг 29:






Цртеж:

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Sveto ::A fotografija je stvarno da se najezis,po mom ubjedjenju jedna od najljepsih
fotografija naseg MiG-29 ikad a nastala je daleke 1988-e godine.


Потегао си озбиљно питање о најлепшој фотографији из тог периода Exclamation

Ево моја два фаворита, обе слике су у ствари постери које сам одавно набавио.





И наравно треба увек узети у обзир и Токунагине фотографије!

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Slovaci Very Happy


offline
  • Pridružio: 14 Apr 2011
  • Poruke: 310
  • Gde živiš: Beograd

Sto se tice postera sa 105, jel to montaza il su stvarno 4 aparata preletala u trenutku slikanja? Pitam onako jer se ubedjujem sa drugarom kako jeste montaza a on tvrdi obrnuto

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7397






















MiG 29G u posjeti Švajcarskoj.

offline
  • Sveto 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 10 Dec 2009
  • Poruke: 1636

sasans23 ::
И наравно треба увек узети у обзир и Токунагине фотографије!


De gustibus non disputandum Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 897 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 8 sakrivenih i 837 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, Asteker, Ben Roj, Blade, blankspace, bojcistv, Boris BM, CHARLIE JA., DaliborVukadinovic, Despot1, Djota1, drimer, dukajov, Dzigy, esx66, Giskard, Goran_, ikan, ivan979, Kenanjoz, Langdorf, Lester Freamon, lima, Lj_ubo, luka35, M74AB3, marko.markovic, MarkoD, Marky, Mi lao shu, mkukoleca, nerislav2025, nesa1962, nnnnnnnnnn, OKT, Oscar, Papadubi, Peruta, pirke96, PlayerOne, PMsnow, Posmatrac77OKB, saputnik plavetnila, Sevetar, Shinobi, Sone0883, stagezin, stefan95, Tas011, ujke, vazduh, Wehicle