Nabavka novih sistema PVO za vojsku Srbije

76

Nabavka novih sistema PVO za vojsku Srbije

offline
  • sebab 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 19 Dec 2007
  • Poruke: 4193

vsn ::sebab ::Ashaman PVO ::Ima neko informacije o Vithlazyu,ako ima molio bih ga da napise i predstavi nam ovaj sistem.

vitjaz koristi lake rakete sa s400 sa ars. nalazi se na kamionskoj sasiji. saim tim bi mogao biti dosta jeftiniji za upotrebu i odrzavanje, ali i manje prohodan od gusenicara ili namenske tockase. domet je mislim oko 40 km.


Zar vitjaz ne koristi i rakete dometa do 120 km? Takva informacije se moze naci na temi o tom sistemu.


u pravu si, postoji i raketa sa dometom 120 km, to sam prevideo. odlican sistem, steta sto nije zavrsen.



online
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

kako nije zavrsen, da li postoji ponuda za njega?



offline
  • sebab 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 19 Dec 2007
  • Poruke: 4193

koliko sam video, postoji samo maketa.

offline
  • vsn 
  • Građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2010
  • Poruke: 169

Evo necega za razmisljanje.

Dakle, prema recima generala Force, nasi planiraju za buduci period da nabave jedan "sistem" dugog dometa, i dva "sistema" srednjeg dometa.

Nisam imao prilike da ga pitam na sta misli kad kaze "sistem" ali ja predpostavljam da je mislio na divizion, u smislu da ce jedan divizion opremiti sistemom dugog dometa, a dva diviziona sistemom srednjeg dometa. Takodje nisam imao prilike ni da ga pitam o kojim sistemima nasi razmiljaju, ali ovo ce sigurno zagolicati mastu forumasa.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Moju mastu je vec zagolicalo,sto ga nisi pitao koje sisteme razmatraju.......

offline
  • vsn 
  • Građanin
  • Pridružio: 30 Jan 2010
  • Poruke: 169

Hteo sam da pitam, ali tu su nas prekinuli. Kao nema vise vremena, dosta smo pricali itd. A taman sam digao ruku da se javim za rec.

Videcu ako ponovo budem imao slicnu priliku da postavim i to pitanje.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

С300 и БУКМ2/3.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Jel ovo neka informacija ili tvoja zelja..

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2006
  • Poruke: 2074

vsn ::
Nisam imao prilike da ga pitam na sta misli kad kaze "sistem" ali ja predpostavljam da je mislio na divizion, u smislu da ce jedan divizion opremiti sistemom dugog dometa, a dva diviziona sistemom srednjeg dometa.

Не верујем да је мислио на дивизионе. Један дивизион је ништа. Претпостављам да је мислио на пукове.

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Jel neko ima predstavu koliko kosta Juzno Korejski M-SAM?

http://www.militaryphotos.net/forums/showthread.ph.....ting/page4

Zanimljivo resenje za radar. Ruska pamet, Samsung-ova elektronika.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 7 sakrivenih i 980 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, Apok, aramis s, BlackTower, blankspace, braca57, Car89, cavke, cojapop, cvrle312, delboy, dmitarche, dolinalima, Dovla, Dusko_Dugousko, esx66, Georgius, goxin, Ir, jeen yuhs, Jester, JOntra, K-1A, Kapetan Hadok, Kaplar2, Kobrim, Koplje, kunktator, Laluvr, laurusri, LostInSpaceandTime, Magarac, Marko Marković, mačković, mercedesamg, Milometer, Mićko, Moldovan, moldway, mrkanidja, nenooo, nobutado, Oscar, Otto Grunf, ozzy, pein, Petarvu, PO1974, proka89, RD84, SamoGledam, Sevatar, shaja1, shone34, simazr, Sirius, sistem22, skvara, sspp, suton, Tafocus, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, UncleSAM, user24, Username1000, Veless, Velizar, Velizar Laro, veljkovicdani, vjetar, Vozd0714, W123, ZetaMan, ZlatniRez