Virtuelni dogfight

652

Virtuelni dogfight

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Kako god gadni su oba, i 901 i novi crni. 902 i prvi novi "baby blue" su zakon.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

ваљда ће ове ускоро префарбати на ону њихову бејби блу боју...стварно су огавни са овом сивом....



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13023
  • Gde živiš: Srbija

Meni su sasvim ok. Izgledaju mi mnogo "opasnije" u ovoj boji.

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

902

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Москва - Жуковский, 5 июня 2013

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

zemljak..bila na prosloj strani

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Napisano: 09 Jun 2013 23:49

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Кинези можда потпишу уговор у другој половини ове године.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Jul 2012
  • Poruke: 1240

Не бих волео да Кинези купе Су35с,а разлози су познати. Су35 је одличан авион да би Кинези упропастили,а такође Ал-41ф-1а је одличан мотор да би га Кинези упропрастили,затим Ирбис је одличан радар који би Кинези уропастили,ако би купили овај авион.

offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Ма неверујем да ће и бити ишта од тога поготово за ''само'' 24 авиона(евентуално ако није само као почетак).

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 973 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Apok, aramis s, Asparagus, Avalon015, blatruc82, bojank, bojanstros9, Brankojle, cole77, Colt D, cuvarkuca, Dado78, desmeki, Djokislav, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dzambas, famoso, Georgius, Gogi_avio, gregorxix, gusi, Hans Gajger, herrDule, InzenjerBL, ivran064, Jecmendo, Jovan1983, Kajzer Soze, Kvaka22, laurusri, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Marko Marković, markolopin, mat, MB120mm, Miler88, MILO-VAN, Mirage 2000N, nenad81, nevjerna beba, nobutado, Oscar, Poof, proka89, Pururin, S.Palestinac, saki80, Sava89, Semberija, ShtagodShtagod, smes_no, Szigetwar, tomigun, vrgudinac, xAlex2, Zorge