Artiljerijsko-raketni PVO sistem "HARPAS".

6

Artiljerijsko-raketni PVO sistem "HARPAS".

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2022
  • Poruke: 329

Колико видим нису стреле него РЛН ракете на њему?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

Vojvoda86 ::Колико видим нису стреле него РЛН ракете на њему?

Pa čim ima radar za osvetljavanje cilja i rakete (nišanski radar), logično je da ima, barem kao opciju i takve rakete - RLN RF.



online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39680

Dakle rakete su RLN sad ga jebi koje od tri verzije.
Ceo sistem gore mi deluje kao DUBS u tom slučaju bi možda mogao i na kamionsku šasiju opet sve zavisi kako je rešeno punjenje topova ne deluje mi da ima čirokane za 99 granata, možda ima interne municijske kutije sa uvidnikom koliko je to uopšte izvodljivo???
Opet mi se nekako čini da je bolje da su kombinovali kao što napisah par postova iznad.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Malo sam gledao sliku sa Granita 2023. ta šiljata je RLN RF.
Ove druge, sa poklopcima, TK ili IC.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2897

Mašala municijske kutije, ovo i liči na nešto.

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

dac ::Možda bi neko trebao da oduzme aparat za varenje, dizajnerima iz naše vojne industrije.

Libela i koordinatna mreža im su po svemu sudeći već oduzeti.



GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Tražiš kvalitet završne izrade na prototipu/maketi i to ko zna koliko ranoj verziji prototipa/makete...

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2022
  • Poruke: 59

Gargantua@ perspektiva ti nije jaca strana, kamera se nalazi na lijevo, nije na sredini zato to ovako i izgleda, mani se povlacenja linija, neozbiljno je..

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

@mercedesamg
Da, ovo je ipak glavna sajamska priredba.

@Miloskec
Karabudž se nažalost vidi golim okom, ovo je neozbiljno.

Over and out.

offline
  • Pridružio: 24 Nov 2021
  • Poruke: 3572

Dobar koncept, samo napred.

Jedino sto bih ovo stavio na nesto sto nisu gusenice. Nemamo mi tolike zalihe t72/m84.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1109 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 5 sakrivenih i 1020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, airliners, Aleksandar Tomić, ArchaBasha, Arhiv, as2025, Asteker, BaneM75, bigfoot, Bombona, Boris BM, Brzi voz, Cicumile, comi, cuvarkuca, dejan1972, Devil city 1989, dexteroza, DrNeoCortex, elenemste, galijot, Georgius, Goran 0000, goran.vvv, Hans Gajger, hyla, indja, Iskander, Ivoo, Jager715510, JOntra, Jose, king011, Kontrausluga, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lošmi, luka35, Luka85, Major Tankosić, Malahit, Marko Marković, maxim_von_burdengate, medaTT, MGBRBG, milenko crazy north, milos97, mino bosanac, Mitogna, Mićko, mocnijogurt, moldway, nemkea71, Nepopravljivi, nezavisni mislilac, Niki2024, niksa517, Novakomp, OKT, Oscar, pablojepao, pein, Pekman, picknick, Pilence, proka89, Promising0, Ray1973, repac, Shinobi, shiro, singa, Sir Budimir, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, theNedjeljko, tooljan, ujke, Velizar Laro, Vlada78, Vlado82, YU-UKI, Žoržo