PARS Pantsir S1 (SA-22 Greyhound)

260

PARS Pantsir S1 (SA-22 Greyhound)

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Danko SVIK VRS ::Prodajem nov Pancir (fijat), garažiran, malo prešao original boja, gume za obe sezone, neregistrovan. Cijena, prava sitnica. Halo Bing, kako je brat?
А јел С1 или С2?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Ne mogu pronaći, znali netko na kojoj od ovih milijun stranica se nalazi snimak kada vojska puni lentu patronama. Prošao dvaput i ne nađoh ga.



offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

Zao sto moram ovo da pisem ali krenulo se sa zatrpavanjem teme nekim neumestnim shalama i komentarima.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2013
  • Poruke: 5768

stug ::Dobra stara anuška sve transportira. Nijemci to deklariraju kao "poljoprivredni strojevi" i šalju gdje im volja. Ako nitko drugi, ti bi to trebao dobro da znaš. A osoblje kao osoblje. Redovna avio linija, bus, osobno vozilo (ako je gornji kat anuške kojim slučajem zauzet)

Ma upravo zato što znam koje smo mi lopine bili i nastojali iz svake situacije izvuči neku informaciju , tako razmišljam kojim je to putem došlo , a da bude dovoljno sigurno od "slučajnih" rušenja aviona i sličnih "slučajnih" događaja

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Pronašao, treći put iz prve...
Konzerve za Pancir, 15 komada u svakoj, u sanduku 3 ili 6 komada



Konzerve za Tungusku, 18 komada, u sanduku 3 konzerve



Mozgalica...u lentu se slažu parčadno-fugasno-zapaljive patrone i parčadno-traserne. Puni komplet je 1400, koji je slijed slaganja, a očekujem da se otvorene konzerve “pojedu” ? Smile

online
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Avio lift je ako se ne varam odradilo preduzeće 224-ti Vazduhoplovni odred. Zvanično su firma u vlasništvu MO RF. I koliko smo videli jedan Pancir=jedan Il-76

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2006
  • Poruke: 519

Hektor ::Ja nemam takve informacije o korišćenu raketa Maverik...



offline
  • BSD 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2009
  • Poruke: 3115

Brisite ako je bilo!

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2011
  • Poruke: 153

Koliko diviziona pancira je Srbiia poricila ?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 5731

Aha, ovdje se bolje vidi. Izgleda OT zrna idu u konzerve po 15 komada, a OFZ po 18 komada. Vidi se i omjer, odnosno potvrđuje da je 4:1 u korist OFZ.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8642 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 5 sakrivenih i 8557 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, alternator, Asteker, avijacija, bladesu, boj.an, bojan_t, bolenbgd, BOXRR, carinko, cifra, Citalac, Clouseau, cole77, Cvijo_ue, Darth Wader, DeerHunter, dejan.lxxiv, Deki Duga Devetka, deki1001, delrey, Doc, dolinalima, domenico, Dorcolac, Georgius, Glavonja049, h8propaganda, joca83, Jonbonjovi, Jovan.D, Kajzer Soze, Kontrausluga, kunktator, littlebunny, Lj_ubo, LostInSpaceandTime, luka35, M74AB3, Macalone, Marko Marković, Medojed, metallac777, mikrimaus, Milan Miscevic, milan47, milenko crazy north, Milos1987, milos97, Mirage 2000N, nemkea71, ObelixSRB, opt1, Parker, pein, Pilence, rakivan, rednap, repac, rovac, ruma, S2M, Samo gledam, sekretar, Sharpshooter, ShtagodShtagod, Skakac7, sslay, Stoilkovic, suponik, The Boss, uruk, vathra, Veless, vjetar, wulfy, Zastava, zeka013, zivojin32, 79693