J-22 Orao

570

J-22 Orao

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2022
  • Poruke: 329

Милорадовић о статусу модернизације орла,занимљиво је да ће у наоружање бити укључене и ГПС вођене планирајуће бомбе из Влатакома и ВТИ
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Okt 2022
  • Poruke: 47

Tek kad vidimo još neki primerak, osim ona dva, da ima ugrađenu opto-elrktroniku u nosu, moći ćemo da govorimo o "serijskoj proizvodnji".

Do tad...



offline
  • Pridružio: 18 Mar 2022
  • Poruke: 15

Ona dva su dvosjedi, a na sajmu je prikazan jednosjed sa tim u nosu. Čudi me da to niko nije komentarisao

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

ok ti si primetio,svaka čast,mada moram priznati,kada se davno pojavio bio sam oduševljen ko kuče,vremenom saznavajući neke stvari,ohladio sam se i više kritikovao ali mislim i dalje da bacamo pare i trošimo vreme
pozdrav Đorđe

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

dekan.m ::Ona dva su dvosjedi, a na sajmu je prikazan jednosjed sa tim u nosu. Čudi me da to niko nije komentarisao
Zato što su svi navikli na ona dva što se stalno slikaju da niko nije obratio pažnju (pa ni ja, a vidim nešto čudno). Hvala! Smile
Mada, izgleda da on i nije u letnom stanju?

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2022
  • Poruke: 15

Molim, molim 😀 vidio sam ja to odmah, ali nisam komentarisao...nisam ovaj put bio na sajmu pa se koristim slikama drugih tako da ne znam da li leti

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

25103 ex 25122 ex 25103... Cool

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3541

A zasto je opet ex 25103?
Koliko znam samo je jednom to bio 🙂
Imao sam mozda 27-28 godina kada je taj avion zadnji put (pre)leteo(sada imam 43 🙂)

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Обука летачког састава у 98. ваздухопловној бригадиОбука летачког састава у 98. ваздухопловној бригади
Citat:У 241. ловачко-бомбардерској авијацијској ескадрили 98. ваздухопловне бригаде, која базира на војном аеродрому „Морава“, у току је интензивна летачка обука на јуришним авионима „орао“.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 675

INJ-22M "Mornar" 25606 sa bočnim radarom za nadzor akvatorije glumio u filmu "Delta Force Commando II: Priority Red One" Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2029 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 9 sakrivenih i 1935 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, alex1974, aramis s, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, avijacija, Ba4e, bigbear, bigvlada, BOXRR, brandža84, BraneS, Bubimir, Chainsaw, Cigi, cole77, Comyymoc, Crazzer, cuvarkuca, d.arsenal321, d29, DeerHunter, Deki Duga Devetka, Despot1, djuradj, dolinalima, dule10savic, dusan.l, Electron, elenemste, ElGenius, famoso, Flanker-G, Georgius, Gerilac, GH69, goran.vvv, gost321, goxin, Goxy1, HrcAk47, Ikica977, kolle.the.kid, ljubo70, M74AB3, MagicniHerpes, magyar, Markan90, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mean_machine, Medojed, mexo, mgolub, milanpetkovicv, MiloradKomadic, Milos ZA, milos97, Mis uz pusku, Mzee, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nebidrag, OldKresoje, pein, Piani Jazzer, picknick, Pilipenda, prasinar, redstar011, Sharpshooter, skok, Smiljkovich, Srki98, stalja, stegonosa, suton, taomaster, vidra boy, VJ, vladao75, Vojkan Petrovic, Woya, x011