LASTA - 95

66

LASTA - 95

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8223

@lord sir giga

Prelistaj temu, na vecinu tvojih pitanja je vec odgovoreno.
Lasta se redovno predstavlja na sajmovima preko Jugoimporta...
Nasa vojska ce dovoljno skoro dobiti svoje, u transama.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Dec 2009
  • Poruke: 2457
  • Gde živiš: Borca Sebes gde obicno .......

Evo sad citah i videh neke nove podatke.
Znam za transe, to je verovatno zbog prvostepenog izvoza za Irak.
Ali ostaje naoruzanje, zna li se stogod o tome, znam da ce nositi sigurno top i NRZ, ali je pitanje koje nase ili strane (aludiram na topove ili mitraljeze u kontejneru, kao onaj na Mi-8 sa sajma).



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Onda je moguce da je 166 isporucena..

Ne verujem da bi isporucili samo jednu. Mislim da ce biti isporuka kao i prethodna dva puta, po tri aviona.

offline
  • Pridružio: 02 Jan 2010
  • Poruke: 1457

Treba mi jedna informacija da li je UTVA privatizovana ili ne???

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056

su47berkut ::Treba mi jedna informacija da li je UTVA privatizovana ili ne???

Ne

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2009
  • Poruke: 416
  • Gde živiš: U kolima...

Slikano jutros Smile kod Batajnice



offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Pitam se kad li ce drugi prototip?

online
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

Ima li logike praviti drugi prototip nakon "odredjenog" broja serijskih za Irak,osim ako nije N???


Cool

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Pa taj drugi prototip je drugaciji od prvog. Trebalo bi da ima staklenu instrument tablu i jaci motor.

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Nasa serijska varijanta ce biti prilicno razlicita u odnosu na Iracku,kao i na ovu plavu tako da je prototip potreban

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2609 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 4 sakrivenih i 2554 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Akiro, AleksSE, aleph_one, Atomski čoban, b_z_b, bankulen, bestguarder, Borkanović, boromir, brundo65, cikadeda, Colt D, Dannyboy, Desmond, DezurniOperativni, DJ Brain(w)rack, dule10savic, Duschi, gorankuba, gost321, Great White, ILGromovnik, istina, K a s p e r, kenny74, Klonfer83, koneks, Krin, kybonacci, Laluvr, lcc, LostInSpaceandTime, mainstream, Marko Marković, MDrasko, Milan A. Nikolic, miljannis, Milovan Dinic, Moldovan, mustangkg, neko_drugi, nuke92, Prometeus, Radogost, repac, sap, ssekir75, stingD, Valter071, Velizar Laro, ZlatniRez