|
|
|
|
|
Poslao: 25 Feb 2012 18:36
|
offline
- Pridružio: 03 Maj 2011
- Poruke: 2345
|
Voja1978
Одлични снимци колега!?
Но запазих на једној да су сребрно-цинчане акумулаторе ставили на бетон стајанке? То није баш "препоручљиво"? Чудна српска "пракса"?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Feb 2012 21:53
|
offline
- Voja1978

- Elitni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2010
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Nasa posla. Zato i volim Mig-21. Da je bilo koji drugi avion stajao na otvorenom 30+ godina i da je tretiran kao Mig, ne bi bio dobar ni za muzej a kamoli za letenje.
Sto se tice 17409, ako je zaista vec godinama na spisku muzeja, to je onda dobro jer ocigledno da mu to ne smeta da i dalje leti. Ja sam se uplasio da je to skorasnja informacija, sto bi znacilo da je i on otpisan. Ovako se verovatno radi o nekoj administrativnoj stvari koja, ocigledno, nema mnogo veze sa realnim stanjem.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Feb 2012 22:00
|
offline
- Pridružio: 03 Maj 2011
- Poruke: 2345
|
Voja1978
Постоји и друга тужна прича наших 21-ца које наши медији "баш не величају". Неби се баш допала гласачима-народу!?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Feb 2012 22:06
|
offline
- DEMIR

- Ugledni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2011
- Poruke: 328
- Gde živiš: Mesto gde se najmanje radi a najbolje zivi...Novi Pazar
|
Joj ne pokazuj mi tu sliku kad god je vidim sve mi se prevrne u stomaku...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Feb 2012 22:36
|
offline
- DEMIR

- Ugledni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2011
- Poruke: 328
- Gde živiš: Mesto gde se najmanje radi a najbolje zivi...Novi Pazar
|
Upravu si,dosta je bilo slika horora,samo ti nastavljaj da postavljas lepe slike kao sto su ove zadnje 3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Feb 2012 22:58
|
offline
- Voja1978

- Elitni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2010
- Poruke: 2383
- Gde živiš: Beograd
|
Nemam pojma, nisam strucan. Ali mi se cini da ga pre farbanja nisu skroz ogulili i da se malo stedelo na osnovnoj boji. Ponavljam, nisam aviomehanicar ovo je "strucno" misljenje maketara. Ali, ne smeta mu nista, samo je ruzno.
|
|
|
|
|
|