Orešnik

29

Orešnik

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13026
  • Gde živiš: Srbija



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Interesantno je da se Helsinki našao na spisku pre Berlina.



offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4625

Uslikana maketa Orešnika kod Lukašenka:



Navodno je MZKT-79291


Katalog za MZKT-79291 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2005
  • Poruke: 4109
  • Gde živiš: Beograd

Citat:"Orešnik" će biti stavljen na borbeno dežurstvo u Belorusiji u decembru

Raketni sistem „Orešnik“ biće postavljen na borbeno dežurstvo u Belorusiji u decembru, izjavila je za TASS portparolka predsednika Belorusije Natalija Ejsmont, prenosi BELTA.

Lukašenko je ranije naveo razlog za raspoređivanje „Orešnika“ u Belorusiji.

„Završava se stvaranje uslova za raspoređivanje ‘Orešnika’ u Republici Belorusiji. U decembru tekuće godine biće stavljen na borbeno dežurstvo, tako da su svi razgovori o tome da li će ‘Orešnik’ biti ili ne – time završeni“, rekla je ona.

U izjavi za agenciju RIA Novosti Ejsmont je dodala: „Baš danas je vojska podnela izveštaj predsedniku o ovom pitanju. Vojnici su potvrdili – biće u decembru.“

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Maketa u jednoj infografici...







Dnjepropetrovsk onomad, mislim da nismo imali sliku iz ovog ugla.

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3812
  • Gde živiš: Makedonija

Апроект ГРАДИЈЕНТ и ОСИНА
Чувени институту Черногојевка/
академик Каракаев

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

По словам Александра Лукашенко, вчера в Беларусь прибыл российский ракетный комплекс средней дальности «Орешник». В ближайшее время он заступит на боевое дежурство.
Према речима Александра Лукашенка, руски ракетни систем средњег домета „Орешник“ стигао је јуче у Белорусију. Ускоро ће почети са борбеним дежурством.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 29 Avg 2016
  • Poruke: 3325

Gargantua ::Dnjepropetrovsk onomad, mislim da nismo imali sliku iz ovog ugla.

I još uvek nema nijedne verodostojne slike efekta na cilju. Ni posle ovoliko vremena.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

Belorusija

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2012
  • Poruke: 10568
  • Gde živiš: pecina stroga

Stupanje na borbeno dezurstvo u Belorusiji

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2176 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 2 sakrivenih i 2123 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, ALEXV, Barista, Ben Roj, Betta, bokicacar, Borkanović, brundo65, Bubili, Coabelgrade, comi_pfc, cvrle312, Dimitrije Paunovic, drimer, Georgius, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, istina, kila011, lcc, luka35, MagicniHerpes, Man1ac021, Marko Marković, Mihailo Gazdić, Miler88, Mitch22, Mićko, mustangkg, nenad81, nikonema, pein, Pururin, redstar72, scimitar19, Seeker, Sevatar, shiro, simicnenadbg, Srki98, stalja, Tamna_strana_Meseca, TheDictator, uruk, Vanderx, veljko82, wolverined4, YugoSlav, zil10, zzapNDjuric99