MIG-21 Fishbed

453

MIG-21 Fishbed

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Citat:dakota
*g.babcia verovatno misli da je ugradnja raznobojnih displeja i odbacivanje panela otkaza u drugoj kabini, narusila osnovnu namenu sparke - obuka mladih pilota za lovac jednosed MiG-21.
---u potpunosti podrzavam ovakav nacin razmisljanja---
Ne.Very Happy Very Happy Pokazuju dvije verzije desktop imitacija štete
MiG-21Lancer B također ima stolna imitacija štetu.
Vidjeti točno



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

U AFB Nellis Nevada




offline
  • Milos Stevanovic
  • Pridružio: 12 Avg 2010
  • Poruke: 220
  • Gde živiš: Leskovac

"Bazu je posjedao 117. lap (lovacko-avijacijski puk) sa 124. i 125. eskadrilom, naoružan tada najsuvremenijim avionima MiG-21 različitih verzija i namena. Treća eskadrila bila je detaširana u Puli i služila je za obuku pilota. Oni bi po završenoj doobuci bili raspoređivani u elitne jedinice supersonične avijacije. Na Željavi je takođe bila bazirana 352. izviđacka eskadrila koja nije bila u sastavu 117. lap. Zbog svoje strateške namjene bila je direktno potčinjena Komandi RV i PVO."

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

Napisano: 08 Feb 2012 19:12

ray ban11 ::@dakota

Da, 352 je bila u nadleznosti komande JRV . Smile


Тако је било до њеног пребазирања на аеродром Батајница 90-тих година, када улази у органски састав 204.ловачког авијацијског пука.

Поред извиђачке намене, развија и "заборављену" јуришну борбену варијанту.

Dopuna: 08 Feb 2012 19:47

Учило на Авијационом институту у Москви. Одлично за студенте за разумевање структуре летилице.

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 267

Napisano: 09 Feb 2012 0:03







Dopuna: 09 Feb 2012 18:57

offline
  • Jerzy
  • retired soldier Polish AF
  • Pridružio: 28 Nov 2011
  • Poruke: 955
  • Gde živiš: Polska

Djevojka potrebama više VKK, i još mnogo oxygen za disanje

offline
  • dakota  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Feb 2008
  • Poruke: 961
  • Gde živiš: Beograd

zena u avionu je kao i zena na brodu , dakle zlo !

offline
  • Pridružio: 27 Maj 2011
  • Poruke: 72

dakota ::zena u avionu je kao i zena na brodu , dakle zlo !


Ha,ha,ha,komentar je apsolutno na mestu,ovaj forum je definitivno "vrh" Mr. Green

offline
  • Pridružio: 03 Maj 2011
  • Poruke: 2345

Бугарски Бис испред авиорадионице.

offline
  • Pridružio: 29 Dec 2011
  • Poruke: 267

djordje ::Бугарски Бис испред авиорадионице.



Cini se dosta umorno ovaj BIS.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1308 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 8 sakrivenih i 1246 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, A3C, Andrija357, Belisarius, bigvlada, blatruc82, bokicacar, Brankojle, brufen, dmitarche, dozorni, fijufijukrozkapiju55, flavius89, foka106, gaga23, goran.vvv, helen1, InzenjerBL, ivica976, Još malo pa deda, Koplje, Koser, Linda, marewfc, markolopin, mat, mikoyan21, MILO-VAN, milutin134, Mićko, MountAndBlade, Mrav Obrad, naki011, nekdo, pein, Pekman, Pilence, Promising0, Ripanjac, RJ, S-G, saputnik plavetnila, sasovsky, Sass Drake, Srky Boy, Tafocus, Tanjagre, tm, tomigun, vathra, Velizar Laro, vzd1389, xAlex2, zlaya011