Virtuelni dogfight

221

Virtuelni dogfight

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Ljudi moji o svemu ovome smo vec diskutovali na forumu. Za pohvalu je nesto drugo. Ako razumete o cemu govorim...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16319
  • Gde živiš: Lublana

Hahaha sve su naveli samo su na stelt zaboravili. Koja bruka je taj EF2000 niko neće više da ga kupi. Osim onih nesrečnika iz konzorcijuma.



offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 765
  • Gde živiš: Smederevo, Andor,svratim ponekad

Ne bih rekao da je EF2000 bruka.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5576
  • Gde živiš: Novi Sad

Ef-2000

On ti je kao ona stara narodna : tresla se gora, rodio se mis.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

odlicne fotke ruskih vitezova ,mene zanima jel zna neko kad su poceli da koriste ove SU35(27M)? koje godine mislim i koliko je njih ustvari sada u sastavu 7 ili 9? znam da su 2 izgubljena prosle godine kad je poginuo I Tkacenko

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

ove 35 pripadaju ruskim vitezovima..
al ih ne koriste na mitinzima

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

hm, stvarno steta , jer bi na njima tek imali sta da pokazu

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4967
  • Gde živiš: Šid

ko zna..
mozda ce nekad da koriste te 35-ce umesto ovih dotrajalih 27-ca

offline
  • x9  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 1195
  • Gde živiš: Vienna

najsmesnije mi je onaj drugi deo gde pokazuju rafale kao "many compromises" hahahhaahahaha GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12667

x9 ::najsmesnije mi je onaj drugi deo gde pokazuju rafale kao "many compromises" hahahhaahahaha GUZ - Glavom U Zid

Ili Gripen Sweden Specific Scenario Laughing

A najace sto uopste nisu naveli Su-30, MiG-29K Bebee Dol

A da ne pominjemo Su-35S ili PAK-FA. Ali zato je tu naveden F-35 tj. da bi se predstavio kao strike platforma a ne lovac Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 647 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 1 sakriven i 590 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, annon, Avalon015, awathorn, Banovo Brdo, Bombona, Borski1977, brane2208, Cirkon, Crazzer, Daba75, darkkran, Darth Wader, Demi87, Desmond, DonRumataEstorski, Dukelander, EXIT78, Fog of War, HawX, Joint Chief, K a s p e r, kasikaz, Kobrim, komenski, komsija1, Kordon, kybonacci, Lazur_01, lcc, lima, m0nstrum_, MagicniHerpes, mat, milenko crazy north, milutin134, nerislav2025, nixos, omen, Papadubi, Pegggio, pisac12, promajauglavi, samojednoimeznam, Savantije, sekretar, Srki98, tamno.nebo, Topaz9, ulogovan, vaso1, vazduh, VPV, vuksa72, Weah88, zil10