|
Poslao: 19 Okt 2011 10:00
|
offline
- Pridružio: 07 Sep 2011
- Poruke: 180
|
Stigla prva "Lasta"?Neka joj srećan bude svaki let i da sleće samo po svojoj volji!Lako ćemo za farbanje.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2011 22:03
|
offline
- Pridružio: 07 Jul 2008
- Poruke: 439
|
Iz sutrasnje Politike,sa slikom Laste za VS
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2011 23:27
|
offline
- miljannis
- Počasni građanin
- Pridružio: 30 Okt 2007
- Poruke: 994
|
Vidim da je poklopac kabine promenjen opet odustalo se od onih malih prozorcica ali je povecan ugao ka nazad.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2011 23:50
|
offline
- Phoenix

- Ugledni građanin
- Pridružio: 01 Mar 2009
- Poruke: 403
- Gde živiš: Beograd
|
Izgleda bolje nego sto sam mislio, voleo bih da je lepsa sema farbanja, ali avion kao avion je ko bombonica. :-)
Svidja mi se izmena poklopca kabine, uzgred, zna li neko ko proizvodi sam poklopac (mislim na staklo, tj. pleksi) ? Znam da je vojska imala nekih problema sa staklima za gazele itd.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2011 03:28
|
offline
- Pridružio: 17 Avg 2011
- Poruke: 100
- Gde živiš: Između dva plasta sena.
|
Требало би да се и поклопац производи у "Утви". Тако је било раније...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2011 16:06
|
offline
- Pridružio: 08 Maj 2010
- Poruke: 1714
|
Nesto se mislim, da nije ovaj primerak za VS, samo doradjena ona bela Lasta koja je letela s nasim oznakama?!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2011 16:07
|
rip
- yz1sg

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Sep 2006
- Poruke: 225
|
Nijedna bela lasta nije letela sa nasim oznakama (bar od 1999. pa na ovamo).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2011 16:18
|
offline
- Pridružio: 08 Maj 2010
- Poruke: 1714
|
Pa ako se ne varam, zar nije i u promotivnom spotu o Lasti bilo tri primerka: bela, plava i crno-siva!? Na Ušću 2011 je bila u postavci bela s nasim oznakama, do duse s nalepnicama. Nisam siguran, ali mislim da ta nije isporučena Iraku.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2011 16:21
|
offline
- buster

- Zaslužni građanin
- Dusan Saric
- 3D modelar, graficki dizajner i jos mnogo toga...
- Pridružio: 16 Sep 2009
- Poruke: 635
- Gde živiš: Banja Luka
|
Bijela Lasta je za Iracko RV.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2011 16:26
|
rip
- yz1sg

- Nezaboravni član
- Pridružio: 12 Sep 2006
- Poruke: 225
|
U promotivnom spotu je letela iracka lasta 178. Na Uscu je samo za tu priliku bila prefarbana (ili prelepljena) iracka lasta koja je naravno isporucena.
|
|
|
|
|
|