MIG-21 Fishbed

1125

MIG-21 Fishbed

offline
  • Sveto 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 10 Dec 2009
  • Poruke: 1636

Jethro ::
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Надам се да посредно ово може да буде добра вест и за нас.


Odlična ,to samo znači da su se oni koji su računali na gomilu jeftinih dijelova iz Indije,malo preračunali.. dijelova će na tržištu naprotiv biti manje i biće još skuplji.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8111
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Sada su samo dvosjedi ostali operativni? Jedan par?



offline
  • Dicus  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Okt 2008
  • Poruke: 3110
  • Gde živiš: Beogard

Poslednji let.

foto 101.lae



offline
  • Pridružio: 26 Maj 2009
  • Poruke: 2903
  • Gde živiš: Sremski Karlovci, Srbija

Sudeci po oblacima na prvoj fotografiji, moguce da se radi o jucerasnjem paru.

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

DJORDJE-NO-1 ::Sudeci po oblacima na prvoj fotografiji, moguce da se radi o jucerasnjem paru.

Videh sinoc dva aviona u paru ali bili su daleko, a bilo je i drugih u vazduhu pa od srece nisam znao gde pre da gledam, al moguce da su bas oni leteli oko 6-7 Smile

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

Dicus ::Poslednji let.

foto 101.lae




stigao 25 aprila daleke 83,verno sluzio i zasluzio penziju u MJV
pozdrav Djordje




offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Скромно је испраћен у пензију проласком кроз водени лук након слетања :-)

offline
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

topalovicdj ::Dicus ::Poslednji let.

foto 101.lae




stigao 25 aprila daleke 83,verno sluzio i zasluzio penziju u MJV
pozdrav Djordje
[url=http://www.mycity-military.com/slika.php?slika=27897_68656935_17409.jpg]
[/url]




Да не буде *мировина* као код генерала Жуће... Very Happy

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2006
  • Poruke: 656

Boba-No1 ::Скромно је испраћен у пензију проласком кроз водени лук након слетања :-)
Bobo daj fotku......
pozdrav Djordje

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

MB120mm ::
Да не буде *мировина* као код генерала Жуће... Very Happy


Vala bas.
Sto ga ispracaju ako ce ih uskoro vracati nazad u sluzbu.
Ili je to definitinvo znak da od toga nema nista?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 902 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 829 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, annon, as2025, Ba4e, Belac91, BlackTower, bojan_t, Bozjidar87, brufen, Chainsaw, Cirkon, Comyymoc, CraniumWhite, Djota1, DonRumataEstorski, dule10savic, El-Komadante, Electron, Feller, Georgius, Gitzherai, goran.vvv, gorankuba, Great White, GveX, HawX, HrcAk47, iceburn, Ilija Cvorovic, Insan, Kalem, kalens021, Konda, Koser, Lucije Kvint, mercedesamg, micke83, Mika777, Milometer, milos97, mirkoro, misaru, Mzee, Ne doznajem se u oružje, nebkv, nnovakis, Nobunaga, Oscar, pera bager, Pilence, Ray1973, rovac, ruma, scimitar19, Sharpshooter, Smajser, sombrero, stegonosa, tanakadzo, ujke, Vlada1389, Vojo06, vrgudinac, WELJKO, |_MeD_|