MiG-31 Foxhound

391

MiG-31 Foxhound

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113947

Tolmacevo...ovih dana


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Ako je bila - neka je. Baš je moćna.



offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Тип: Микоян-Гуревич МиГ-31БМ
Бортовой: RF-90888 / 24 тип
Россия (СССР) - ВВС
Челябинск - Шагол,Россия

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Modernizacija u toku Razz

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

djox ::Citat:МиГ-31 «Лисья Гончая»
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Zaboravih ispraviti svoju gresku ( uz pomoc kolege `sremac983` ) .Kod prvobitnog prirodnog stakla ( pleksi-staklo prirodnog porekla ) je ogranicenje po brzini na vecim visinama bilo 3000km/h, medjutim u zadnjem periodu je to ogranicenje smanjeno na svega 1.5M ( `poltara M` zapravo znaci jedan i po Mah ) i to zbog isteka resursa ( veka trajanja ) istog .Dakle glavkom VVS/VKS gen . V.Bondarev je bio u pravu kad je javno govorio o ovom problemu . Dalje, sad sa novim silikatnim staklima kod BM/DZM/BSM koja imaju duzi vek trajanja ( rok eksploatacije ) tog ogranicenja po brzini nece biti i ono ce biti kao i ranije 3000km/h ( ne 3500km/h kako sam pogresno shvatio ono `poltara M` ) .

Hvala `sremac`

Ziveli

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Imamo li fotku topčeta? Very Happy

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113947

^^^Ima
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 06 Jul 2011
  • Poruke: 887

МиГ-чина борт 26:

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113947

Jos dva modernizovana otisla na isporuku
Bort 80 i 81

Citat:Очередная пара МиГ-31БМ передана ВВС России
Фото были сделаны 27 декабря во время промежуточной посадки в аэропорту Толмачево, г. Новосибирск на пути следования истребителей к месту службы (вероятно, аэродром Центральная Угловая).
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

^

Jasno je da se radi o verziji BSM a ne o BM kako i stoji u jednom komentaru na `VK`

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1854 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 10 sakrivenih i 1767 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alternator, ArchaBasha, Arsenije, Asteker, b_z_b, Ba4e, bobomicek, Bubimir, BWG, C-Gun, Chainsaw, Cirkon, comi_pfc, cuvarkuca, Djole3621, djuradj, DonRumataEstorski, Georgius, Gogi_avio, goran.vvv, Hardenberg, havoc995, HawX, Ikica977, Iskander, ISOF, JOntra, Jose, Kajzer Soze, kaput21, kNikS, Kobrim, kozhedub, Krin, kulus, kunktator, Lucky 6, mile79, Mićko, Mrav Obrad, nelezele, nenaddz, nikolabb, nikolapetkovic, nuke92, padamacki, Piani Jazzer, PlayerOne, probisic, Pv123, Ray1973, read-only, repac, sajorg, ShtagodShtagod, simicnenadbg, skok, Srky Boy, Tihi86, Tila Painen, Tribal, tritonus, varda, Vlada1389, Vlada78, Vrač, W123, wolverined4, xAlex2, yip314, YugoSlav, Zec, Zoca, Zorge, 79693